Honda CB 1000R (2009)

Vlastník Harry1000r
Vloženo 17.10.2020
Aktualizováno 17.10.2020

Je to moje první motorka. Dal jsem na radu kamaráda a funguje perfektně a hlavně je moc hodná.

První dojmy - První dojmy z jízdy byly super. Na začátek super stroj, Honda mi přišla docela ovladatelná a komfortní. Byl jsem hodně opatrný, ale pár výletů a člověk zjistí, že tato motorka je velice zábavná dokonce jsem po měsíci urval policajty ze stupaček a hodil kolínko. Super pocit.

Motorku bych doporučil pro - Začínajícím bych ji klidně doporučil, jde jen o to počkat s blbnutím na později CB je univerzál, který umí být hodný, ale zároveň může být rychlá bestie.

Zkušenosti s touto motorkou jsou začátečnické, ale popsal bych ji takto.
Motocykl je vhodný i na začátek, ale nesmíte se jí bát. Jede konstantně na plynu takže jak otočíš heftem tak zareaguje úžasný nezničitelný motor.
Když vezete batůžek taky ideál výkon, brzdy atd. je bez větších rozdílů v pohodě.
Zápor po delší době ježdění na tomto stroji cca 2 roky jsem objevil pouze ve váze tohoto stroje 220 kg je celkem dost a jde to znát, porovnávám s Italy jsou o dost lehčí samozřejmě dle modelu, ale Ital není spolehlivý jako Japonec.
Lidi téhle mašiny se nemusíte bát protože má v označení CB1000R je to jen v hlavě kolik jí pustíte žilou.