Suzuki VL 1500 Intruder (2005)

Vlastník Taurusj
Vloženo 17.10.2020
Aktualizováno 17.10.2020

Skvělej stroj pro můj typ cestování.

Motorka koupena od Sodecom s.r.o.

První dojmy - Velká, trochu těžká, ale pohodlná. Dá se pořádně naložit. Prostě cestovní ingot.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého, komu se tenhle typ typ zamlouvá.

Doplňky na motorce - Co se týká doplňků, tak samozřejmostí jsou pořádné padáky i zadní, velké brašny, nosič, vyhřívané hefty, přídavná světla a držák tel.

Bublina je skvělá na projížďky i na dlouhé cesty i ve dvou. Má nízké těžiště i posez, což je k mé výšce ideální. Je to ingot a tak na ovladatelnost jsem si chvíli zvykal, zvlášť s plnou bagáží a batůžkem. Nejsem zastáncem adrenalinu, rád se kochám krajinou. Tak dálnice jen v nutnosti. Nejlíp se Bulina cítí na jedničkových silnicích. Na ostatních a u nás dost rozbytých je to horší. Při své délce a hmotnosti je dost uskákaná, nízké zdvyhy. Co se týká brzd, motoru, tak žádný problém.Spotřeba pohodová, plně naložená , kolem 5,5 L/100Km Pravidelně ji servisuju, kontroluju a udržuju v pořádku. Kam to člověk dává si musí dát velký pozor. Originál Suzuki je tragédie!!! Zatím mě nechala na cestě jen jednou a to odešlo dobijení. Jinak žádný větší problém a to už budem mít za sebou 100 tis. Jsme spolu spokojení a tak doufám, že spolu užijem ještě spustu dobrodružství.

Bágio1969
Bágio1969 napsal 24.10.20 v 21:06 10b.

Hezký stroj, hodně štěstí.

žižala.
žižala. napsal 18.10.20 v 14:06 10b.

Supr stroj.

Čadil
Čadil napsal 17.10.20 v 19:17 10b.

super

pkkaca
pkkaca napsal 17.10.20 v 18:00 10b.

Krasavice Ať dál dělá radost