Kawasaki KLX 250 (2014)

Vlastník Frankie
Vloženo 16.10.2020
Aktualizováno 21.12.2021

Vloženo: 15.03.2022, Uskutečněno: 15.03.2022, Zhlédnuto: 34x

Volá mi známý jestli se s nimi nepojedu projet. Vím, že má nějakou postarší KTM...proč ne. Dorazím na místo srazu a nestačím se divit. Čeká na mě parta "ostrých" strojů i jezdců v krosové výbavě a proti tomu já s lehkým endurkem a spíš teplejším oblečením tak max.na šotolinky. No přece necouvnu Dělám, jako že mezi ně normálně patřím a vyrážíme. Cestou se rozpomínám na prudké sjezdy, výjezdy, brody, kličkování mezi stromy, přejíždění klád a podobné opičárny, které jsem kdysi sám provozoval na EXC. Naštěstí se to nezapomíná
Byla to dřina, ale dal jsem víceméně vše jako ostatní. Kromě jednoho brutus výjezdu, který se mi pokoušet na druhý pokus fakt nechtělo, i na první tomu už trochu chyběl výkon. Holt těžší stroj s menším výkonem.
Dobitý jsem byl večer pěkně, ale líbilo se mi to. Podíval jsem se jak na místa, která znám, tak i na některá co jsem doteď neznal. I v blízkém okolí je stále co objevovat.
Škoda jen, že první půlku vyjížďky odpočívala kamera v batohu, zajímavých záběrů mohlo být o kousek víc. Tak třeba někdy příště. Jestli se teda nechám přemluvit
A jak obstála motorka ? Pohoda, projel jsem víceméně vše, jen o něco pomaleji. Pády byly jen dva, drobnější a akorát se povolilo zrcátko.

• Tak trochu zakázaný výlet.

https://youtu.be/qf8XvZmWzJI Tak jsem se konečně skoro po roce dostal ke střihu loňských videí. Holt než se s tím člověk trochu naučí, chvíli trvá. Proč ten název ? Vyjížďka je z dubna roku 2021, to znamená, že z dův

Vloženo: 19.02.2022
    Uskutečněno: 11.04.2021