Suzuki VZR 1800 Intruder custom (2009)

Vlastník Eagleman
Vloženo 16.10.2020
Aktualizováno 23.4.2021

Nechci psát banality, je prostě úžasná a nádherná a těším se na kilometry a čas strávený s ní...

Motorka koupena od soukr. prodejce

První dojmy - O svých dojmech napíši později, nyní ještě není o čem psát. Začal jsem údržbou, malými úpravami a sedím u ní v podstatě pořád a doobjednávám tuning ,aby to všechno mělo smysl, jaký cítím. Jsem v tom až po uši. Je to mamut ,ale Boží...

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny milovníky půvabu, majestátu, síly a elegence, zvuku i potěšení z jízdy na tomto kolosu.

Doplňky na motorce - laďáky Vance Hines, brašny, blinkry, airbrush "Nazgul"

V období, kdy má člověk za sebou již kus života v jedné, i ve dvou stopách a stále mu v srdci zní to bublání mohutného čtyřtaktu, je logické, že se vracíme ke svým tajným přáním a snům. Někomu se to podaří dříve, někomu později. Děti jsou velké, samostatné a tak je čas si tu radost udělat a i kdybych měl najet jen pár kilometrů ročně, prožít ty chvíle na takovém monstru přeci stojí za to. Nic to nenahradí.
A asi zvláště v této zvláštní době. Pandemie zvaná M1800R2 mne láká, tu druhou, která nyní běží, snad přežijeme. Mám důvod - ještě hodně kilometrů s tím burácením pod zadkem a v uších.

Čadil
Čadil napsal 17.10.20 v 08:41 10b.

pkkaca
pkkaca napsal 16.10.20 v 18:28 10b.

Nádherná mašina..Taky jsem na tenhle kousek koukal,ale nakonec vybral jiný.A jak už psal PSanec-klobouk dolů před Tvým skvělým výběrem

PSanec
PSanec napsal 16.10.20 v 16:15 10b.

Motorka super,pořádný japonský kladivo.Jsi frajer v 66ti letech si takový dělo pořídit.Přeji jen super km.

Pabli
Pabli napsal 16.10.20 v 14:13 10b.

Pekný cruiser. Veľa šťastných km