BMW R 1250 GS (2020)

Vlastník Šemík.
Vloženo 16.10.2020
Aktualizováno 16.10.2020

GS - co dodat? Když nevíš co koupit- kup GS

Motorka koupena od FIRMA:RENOCAR (Brno-Slatina)

První dojmy - Po dobu záběhu nic moc.Motor proti Triumphu takovej nezáživnej- jen podvozek a vybavení se mně líbilo.

Motorku bych doporučil pro - Komukoliv kdo rád cestuje , má to v bedně srovnaný a seděl už na nějaké motorce

Doplňky na motorce - předražený, ale nutný - padáky, plexi, přídavný led světla, ochrana kardanu, topcase, laďák remus

Po 180 tisících kiláčků na různejch cendurech jsem dospěl (asi jako většina cestovatelů) ke GS. Po zajetí jsem teprve poznal včem je kouzlo modrobíle vrtule (musím podotknout, že jsem ji hodně dlouho považoval za nezáživnej stroj bez koulí). Soudruzi z baworska odvedli za 40 - let vývoje fakt dobrou práci - na GS se jen těžko hledají chyby a jediná kdysi slabina - motor, ten je teď famózní. Brambora nejenže funguje na silnici i v lehkým terénu, ale hlavně si to na ní užívám. Motor se 145 Nm jede jak z praku, quickshifter funguje skvěle nahoru i dolů a na zadní jde na dvojku jen plynem.Není problém dát 700 kiláků za den po okreskách a neslezeš z ní zbitej jak horník po přesčasu.
Jediný co mně na ní štve - že ji potkáš na každým rohu...

Freeman
Freeman napsal 19.10.20 v 20:03

Už neeee, už jsem vyměnil za zlaté dráty
Jinak jak říkáš a já jen přidám, třeba někdy na viděnou, když to máme od sebe jen přes kopec :D

Šemík.
Šemík. napsal 19.10.20 v 09:54

Freeman - vidím , že máš stejnej kus jen na loukotích- tak ať nám ty brambory dělají radost

Freeman
Freeman napsal 17.10.20 v 18:59 10b.

Zdravim sousede
Za me nejlepsi barevna kombinace a opravdu nejuniverzalnejsi masina, co lze poridit.
Tak spoustu pohodovych kilometru v sedle, vzdy se stastnym navratem
Davam 11

Sete
Sete napsal 16.10.20 v 13:05 10b.

Pěkná, moc pěkná

Taky mi dříve přišlo, že potkávám jen samá GS, ale co do počtu je poslední dobou zdatně dohání nové Afriky a KTM 1290

PSanec
PSanec napsal 16.10.20 v 12:51 10b.

Pěknej a výbornej stroj,ale vopravdu ho má kdejakej strejda, a toho v očích mnoha bikeru deklasuje.