Yamaha Tenere 700 (2019)

Vlastník Firecracker
Vloženo 15.10.2020
Aktualizováno 6.4.2021

Zvládne bez problémů cestu po cestě i mimo ní.

Motorka koupena od Chobot666 (Václavice)

První dojmy - Velmi hbitá, dobře ovladatelná, velmi slušně táhne, obzvlášť v menších rychlostech, dobře dávkovatelné brzdy, přiměřené tlumiče, jednoduché ovladače, tvrdší sedlo. Rally dakar vzhled

Motorku bych doporučil pro - Pro někoho dostatečně vysokého kdo chce jezdit častěji i mimo silnici

Doplňky na motorce - velký kryt motoru, kryt světla, LED směrovky, rally sedlo, gumové protiskluzové nálepky, zpevnění hrazdy a světla Camel ADV, padací rámy Outback Motortek, zadní zesílena pružina 95nm a přepouštění, přední pružiny hyper pro a planžety, vyhřívané rukojeti oxford, zadní a boční nosiče outback motortek.

Po tom co jsem projel snad všechny velké a střední Adventure motorky, jsem málem koupil V-stroma, chtěl jsem něco víc silničního než je moje stará KLR nicméně byl na mě moc nízký a malý. Nakonec jsem si počkal, na Tenerku a udělal jsem dobře, hned po prvních desítkách minut jsem věděl, že bude ta pravá. V terenu má dostatek síly, je hbitá, snadno ovladatelná i v techničtějších pasážích, dvou válcový motor, ale nemá problém ani držet dálničních 160 což mě na takhle malý a v terenu schopný stroj přijde více než dostatečné. Chtěl jsem středně velké cestovní enduro s důrazem na slovo enduro, spolehlivé/jednoduché levné na pořízení i na provoz což Tenere splňuje dokonale.

swatcz
swatcz napsal 21.11.20 v 23:02 10b.

tomcruise77
tomcruise77 napsal 16.10.20 v 05:29 10b.

parádní stroj