Ducati Monster 900 (i.e.) (2000)

Vlastník JaGr16
Vloženo 12.10.2020
Aktualizováno 12.10.2020

Neskutečný zážitek dvouválu Parádní zvuk (termignoni), sranda - suchá spojka.

První dojmy - Nikdy na svou první jízdu nezapomenu. Nikdy jsem na ničem jiném nejezdil (teda kromě pincka, simála), takže jsem měl velký respekt, ale nebyl přehnaný. Moje zkušenosti 0. Každý mi to vymlouval. Ale já se nenechal...pamatuju si totiž, když jsem viděl Monstra poprvé v reálu (1994) jako puberťák...byl to tak silný dojem, který jsem si zřejmě uložil v hlavě. A když jsem dospěl do věku a rozhodnutí pořídit si motorku, tak první co mě napadlo - byl Monster.

Vybral jsem si ho z nostalgie. A zkušenosti jsem měl 0. Ohledně hodnocení motorky nemohu říct nic objektivního, protože moje zkušenosti jsou krátké (1.sezóna = 6500km). Ale mohu tady napsat své dojmy a ty jsou úžasné. Řekl bych, že Monster 900i.e. není vhodný pro začátečníka, ale já to risknul a dnes si jízdu vážně užívám. Líbí se mi, že je motorka taková "surová" a bez všech možných asistencí. A chce to opravdu cit a pozornost. Během sezóny jsem sedl na 4válec (nebudu jmenovat, abych nikoho neurazil) a po 5km jsem si sedl zpět (strašně jsem se nudil) na svého Monstra Monstra musíte prostě řídit a jízdu pak prožíváte.

marafzs600
marafzs600 napsal 13.10.20 v 14:53 10b.

Tohle byly ještě Monstery co se mi líbí.

Figi25
Figi25 napsal 13.10.20 v 12:29 10b.

Trikolora je moc pěkná barevná kombinace Není nad klasiku

JaGr16
JaGr16 napsal 13.10.20 v 00:33

Díky

SV-DR
SV-DR napsal 12.10.20 v 23:23 10b.

Krásna mašina

Nazgulll
Nazgulll napsal 12.10.20 v 18:30 10b.

Paráda, ... já snad krom 1.generace Multistrady ještě neviděl osklivou Ducati