Triumph Thunderbird 1600 (2011)

Vlastník hoshad
Vloženo 11.10.2020
Aktualizováno 12.10.2020

Super mašina.nadupaná nezákeřná.Okamžitá důvera,snad navzájem.

Motorka koupena od Tass Rabštejnská Lhota

Triumph Rocket III Classic: Velký respekt ohledně váhy a výkonu.

První dojmy - Tak tohle je mazec,zátah nemá srovnání a to mám ještě Africu Twin .Při své váze po rozjezdu neváží skoro nic.Klopit moc nejde,hned jsem si skrtnul napavo i nalevo.Jo je to křižník a ne zalehávačka.Kámoš co sedlá HD Dinu říká,jestli sis škrtnul po pár kilákách tak ti sakra sedí.

Motorku bych doporučil pro - Tomu kdo má rád,poctivě odvedenou práci výrobce,a nebojí se váhy mašiny.

Doplňky na motorce - Dopňky zadní kufr,plexi,padáky.Plexi dám asi nižšší připadám si jako prduch.I když funkci plní doře.

Rozhodování mezi Triumph Rocket III Clasick a Triumph Thundebird,Volba paldla na Thundebirda.Asi pro respekt z váhy a výkonu Rocketa.Holt slaboch.Teda teď je řeč o mé osobě.Teď něcomálo k Thundebirdovi.Motor to je luxs,podvozek na tak težkej krám moc dobrej,brzdy akorát mám ABS.Jenom v TASS vás nenechají svést dokud motorku nezapatíte komplet.Takže po zaplacení zjitíš jako já že spojka je na koci životnosti.No a pak si připravíš další prachy, ber kde ber na neprodlenou víměnu spojky.Ale neni to fungláč,tak si něco oprav,že jsem o tom jako prodejce pomlčel to je v česku normální.Krom téhle drobnosti,která bude stát X tisc,nemám, totiž žaludek se dohadovat s prodejcem.Je motorka fajn,až na sedadlo spoujezdce.To je dělaný na 13letou holčiku která trpí nechutencí.Ale můj batůžek tvrdí že sedadlo je ubohý.No má pravdu,nechám ho upravit,nebo pořídím jiné.Sedadlo řidče je neskutečně tvrdé,ale kupodivu je pohodný.Motorka je určitě na dlouhý cesty,ale docela dobře zvládá i okrsky

žižala.
žižala. napsal 13.10.20 v 14:47 10b.

Supr stroj.

pkkaca
pkkaca napsal 13.10.20 v 00:36 10b.

Pěkný stroj,ale bez pořádných zadních brašen je taková hubená...

Čadil
Čadil napsal 12.10.20 v 19:04 10b.

málo fotek,škoda ale je super