Suzuki M1800 IntruderR custom (2009)

Vlastník pkkaca
Vloženo 11.10.2020
Aktualizováno 11.10.2020

Velká,těžká,rychlá a opravdu silná bestie,z které čiší charakter.

První dojmy - První cesta po koupi byla cca 50km domů.Lehce pršelo a teploměr nepřelezl 15 stupňů...Zadní pneu totálně sjetá...První metry ohromný respekt až strach.Po pár km strach začalo vytěsňovat nadšení,které po 10km vystřídala čistá euforie bez ohledu na počasí...Cestou jsme spolu stihli i pár hezkých driftů :-)

Motorku bych doporučil pro - Motorku si myslím zvládne každý,kdo má alespoň průměrné zkušenosti a hlavně ze začátku dost pokory..Jinak pro motorkáře,kteří už nepotřebují vidět na tachometru 200+,ale přesto pod sebou chtějí mít velký a hodně silný stroj s duší:-)

Doplňky na motorce - Na moto mám širší řidítka,gripy,jiné stupačky,tvrdé brašny,otevřené sání s KN filtry a výfuky Cobra

Tuto mašinu jsem si vybral po jedné sezoně strávené na Viragu 1100.Super stroj,ale při mojí výšce a hladu po nadbytku výkonu jsem se začal rozhlížet kudy dál..Chtěl jsem stroj velký,nadměrně silný a musel mít duši.Zvažoval jsem VTX1800,ale po prostudování snad všech materiálů na netu jsem se rozhodl pro Intruder M1800R.Zdál se mi větší,silnější a celkově takový neurvalejšíNepletl jsem se..Mašina je to opravdu velká a těžká.Manipulace na místě chce rozvahu a i tak dost prostoru.Po rozjetí je pocit velké váhy hned pryč.Posez-nezvyklý,ale příjemný.Mírný předklon s nataženýma rukama i nohama.Díky předklonu konečně na delší trase nebolí zadek.Motor-Nádherný na pohled,ohromný a hodně silný..Nadbytek točivého momentu je cítit při každém pohybu rukojeti ať tím nebo oním směrem.Krásně se nechá probublávat krajinou nebo letět na cruiser opravdu hodně rychle.Zátah je prakticky od volnoběžných otáček monstrozní,ale po roztočení motoru výš si člověk připadá jako vystřelený z kanonu.Brzdy-Byl jsem překvapený,že na nějaké motorce není zadní brzda jen do počtu.Její učinek je znát.Přední brzdí k mojí naprosté spokojenosti.Podvozek-Za mě uplně na pohodu.Žehlí průměrné nerovnosti s jistotou a nízkoprofil pneu odmění na krásném povrchu jistou stopou bez pocitu kroucení motocyklu.Jen stupačky a výfuk by mohly být výš,ale takhle to člověka aspoň trochu umravní před zatáčkouOvladatelnost-chvíli trvá než si člověk zvykne na větší váhu a hlavně obří zadní pneu,která potřebuje prostě větší pobídku do náklonu.Na spotřebu je zatím brzy,ale zatím hrubý odhad 6L na sto.Určitě se moto cítí nejlépe na rovné silnici s krásným povrchem a táhlými,ale mírnými zatáčkami.Jinak mě osobně nevadí ani město..Batůžek je nadmíru spokojen s pohodlím.

Bonello
Bonello napsal 19.05.22 v 22:31 10b.

Jo jo,taky jsem oní kdysi přemyšlel...Parádní,silná a rychlá mašina Tak mnoho šťastných km

Althedien
Althedien napsal 05.05.22 v 18:47 10b.

Krásny stroj, tiež som nad ním uvažoval, ale radšej som sa rozhodol pre menší objem

MíraMoráv
MíraMoráv napsal 05.04.22 v 06:46 10b.

..má styl, a respekt

jps13
jps13 napsal 18.02.22 v 13:05 10b.

Moc pěknej Intruder.Taky sem o ní uvažoval.Tak at slouží.

Kawatar
Kawatar napsal 03.02.22 v 20:41 10b.

Krása