Yamaha Tracer 7 / 700 (2020)

Vlastník Ambos
Vloženo 11.10.2020
Aktualizováno 11.10.2020

Hledal jsem sportovně cestovní motocykl ve střední třídě. Starý Tracer se mi moc nelíbí ,vše rozhodlo až oznámení přepracovaného modelu pro rok 2020.

Motorka koupena od FIRMA:2M Power (Ostrava - Třebovice)

Kawasaki Versys 650: Už několik let starý design.
Suzuki DL 650 V-Strom: Větší motorka s ambicí lehkého terénu.

První dojmy - Motorku jsem neměl jak odzkoušet. Jediné kdy se mi podařilo motorku vidět bylo na jaře na Motosalonu. Ono si říkám jestli jako nováček a začátečník v jedné stopě bych nějak dokázal rozlišit co se mi líbí/nelíbí.

Motorku bych doporučil pro - Každému klidně začátečníkovi. Ideální pro někoho kdo jezdí většinou sám a je středního vzrůstu motorka je přece jen menší.

Doplňky na motorce - Čekám na dodání. Objednané mám: Sedlo, plexi, usb nabíječku, boční kufry, padací rám, hlavní stojan.

Trošku zádrhel byl při objednání Motocyklu. Kdy jsem nečekal, že buď má Yamaha tak malé výrobní kapacity nebo byl o motorku tak velký zájem. Prostě čekací doba byla 4měsíce. Jasně na taková vysněný motocykl se dá počkat. Ovšem co se mi nelíbilo, že prodejce neměl jak zjistit kdy motorka vůbec bude a pořád přesouval termíny. Když už to vypadalo ,že bych se nemohl letošní sezonu dočkat. Tak jsem zrušil objednávku. No a kde nic tu nic najednou se motorka objevila. Bohužel prý v jiné barvě, ale že se můžu přijít podívat. (původně jsem měl objednanou červeno-šedou). Motorka se mi líbila mohl jsem si jí prvně nastartovat a nakonec ji i vzal.

Za letošní pro mě menší sezonu. Jsem najel zatím lehce přes 3tis. km. Motorka dělá radost a z výběrem jsem spokojený. Ideální na nějakou klikatou okresku, protože takhle motorka zatáčí pomalu sama. Nejlépe se motor cítí ve středním pásmu otáček kdy pocitově dokáže táhnout nejlépe. Originální plexi je menší a budu měnit, protože na motorce dost fouká.

Budu ještě dopisovat.

Zabransk
Zabransk napsal 21.07.22 v 12:30 10b.

S tímto strojem jsem taky spokojený, vše co máš v dobjednané výbavě jsem tam dal taky, doporučuji ještě střední stojan, pokud ho ještě nemáš...jinak super mašina.

Fazerrli
Fazerrli napsal 07.11.20 v 09:29 10b.

jasný, vybral si dobře, až jí ještě nazdobíš doplňky k obrazu svému bude spokojenost ještě větší
když ti motorka sedne hned při první jízdě, je to krásný pocit jí potom mít a zjišťovat, že s každým kilometrem je to stále lepší a lepší, skvěle zábavný stoj

Fazerrli
Fazerrli napsal 07.11.20 v 09:28

mnoho šťastných kilometrů

vena-x
vena-x napsal 21.10.20 v 19:07 10b.

krásná! Vítej v klubu "vyvolených" na které se s Tracerem 700 v letošní sezóně dostalo! Ta dostupnost i doplňků je katastrofa. Nicméně už je doma a to se počítá!!! Mě se líbí všechny barevný kombinace, ale musí se líbit naživo. Na fotkách ty barvy vypadají jinak. Tak ať ti dělá radost!

jawatar
jawatar napsal 11.10.20 v 20:31 10b.

Skvělá volba,jede nehorázně!!!