BMW R 1200 GS Adventure (2018)

Vlastník Harley1006
Vloženo 10.10.2020
Aktualizováno 10.10.2020

Velké překvapení, maximální pohodlí, nízká spotřeba.

Motorka koupena od BMW Stilgenbauer GmbH & Co.KG - Předváděčka registrovaná stále na BMW Mnichov, perfektní přístup, chování prodejců o 100% lepší než v BMW v CZ a že jsem objel asi 4-5 než jsem nakonec jel do DE

BMW K 1600 GT: Ještě jsem nedospěl jen na silnice, pořád mám rád výlet mimo silnici.

První dojmy - Mohutná a těžká k manipulaci na místě. Po nasednutí vás pohltí a obklopí a jakmile se rozjede i jen 5km/h je veškerá pochybnost pryč do té doby, než se zase zastavíte. Chce to přemýšlet kde a jak zastavit, aby nedošlo k převážení.

Váhal jsem mezi K1600GT R1200RT a R1200GSA. Řádně jsem ozkoušel všechny a prvotně volil K1600 protože ten motor a pohodlí a technika je prostě super, jenže pak jsem přemýšlel kam s tím chci jezdit a nejsou to jen dálnice a i když se mi projev boxer motorů ročníků 2006-2012 úplně znechutil tím věčným házením šel jsem se znovu projet (BMW Hradec Králové) a ročníky 2018 a dále ten efekt házení snad vygumovali no a bylo rozhodnuto a v březnu jsem pro ni jel. První delší cesta byla v květnu do Benátek, spotřeba kolem 5,2litru s nádrží 30litrů je dojezd famózní. Pohodlí jak dálniční rychlost, tak courání v zatáčkách top. A za deště luxusní ochrana. Dá se jet i několik stovek km a v relativním suchu. Jsem max spokojen a doufám, že přístí rok bude možnost konečně vyrazit víc za hranice, rád bych NordCap nebo Rumunsko, Ukrajinu, Albánii atd atd co se prostě nabídne a pokud bude s kým - jsem společenský typ a nerad jezdím dálky sám ?

Harley1006
Harley1006 napsal 10.10.20 v 23:41

Joooo je to boží, pokud mně to nezabije tak to byli nejlépe utracené peníze

Frenkie65
Frenkie65 napsal 10.10.20 v 19:23 10b.

Ahoj kolego...To je nářez,co?Užívej a jezdi.