Suzuki DL 650 V-Strom (2013)

Vlastník Satanekd
Vloženo 9.10.2020
Aktualizováno 9.10.2020

Byly jsme si souzeni, sama si mě našla ?.

První dojmy - Zatím se sžíváme. Zatím po dvou jízdách mám z ní výbornej pocit, jakoby jsem na ní jezdil už daleko dýl...na cesty je jak dělaná a velice pohodlná.

Jen nevím jestli je to normální stav nebo jen můj dojem, ale dle recenzí to tak prostě asi je, ale mě přijdou ty brzdy nějak málo účinné, čekal jsem větší brzdnej účinek na tak velkou obludu, hlavně od zadní brzdy. Přemýšlím jak by se to chovalo ve dvou a plně naložen. Jinak nemám co vytknout, akcelerace super, spotřeba ani nemluvím, cca 4,2l na 100km.

solio
solio napsal 16.10.20 v 18:39 10b.

Satanekd
Satanekd napsal 11.10.20 v 21:43

›jiřus69... Já si na předek nestěžoval...jen ten zadek mě přijde slabej. Chápu, že většinou se brzdí přední a zadní třeba jen dobržďuje, ale i tak. Je zvlášťní, že brzdnej účinek nic moc a přitom už třeba kope ABS do páky na noze a že by se měl blížit smyk kola mě rozhodně nepřijde...No, ale vidím, že to je konstrukční záležitost takže si budu muset zvyknout .

jiřus69
jiřus69 napsal 11.10.20 v 20:18 10b.

Já jsem s účinkem přední brzdy spokojený
Většinou používám stejně jen přední kromě manévru při nízké rychlosti a tam je zadní dostatečná.

Satanekd
Satanekd napsal 10.10.20 v 14:39

V klidu, nám se líbí

Vagus-Vetus
Vagus-Vetus napsal 10.10.20 v 13:06 6b.

Obluda je docela výstižný. Co se týče dizajnu, tak se tenhle typ fakt nepovedl, takovej kačer Donald Ale proti gustu...