Jawa 350/634 (1980)

Vlastník cirkvice5
Vloženo 4.10.2020
Aktualizováno 4.10.2020

Dobrý den. Vystavuji zde další mou 634 . Taktéž po renovaci jako ta předešlá. Použity jen původní origo díly. Malá drobnost se najde od originálu. Vím, ale jinou jsem zatím nenašel.

První dojmy - Dojmy jako u mé předešlé 634 zde vystavené. Ještě mám doma dvě 350, které tu postupně vystavím. Jízda je naprosto stejná jako u ostatních 634-.Jezdím jen na odlehlejších silnicích s malým provozem. Po každém pomalém průjezdu vesnicemi se lidé otáčejí a dívají se. Stejně jako dříve při náhodném průjezdu západní motorky. Dnes je to naopak.

Motorku bych doporučil pro - pro znalce.

Doplňky na motorce - žádné doplnky. Pouze původní stav.

Myslím, že tu nemusím popisovat jízdu s motocyklem jawa 350-634 i jinými. Jízda je stejná jako před více než 40 ti lety od výroby. Provoz je dnes uspěchaný a chaotický. Proto volím jízdu po okreskách a mimo dopravní špičku V záběhu jsem dával raději více oleje do benzínu. Kouřivost byla velká. Po záběhu dávám poměr jedna ku padesáti při použití oleje MOGUL TSF plná syntetika. Kouřivost JAWÁM vlastní je o mnoho menší .

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 01.04.23 v 11:51 10b.

Kouřivost? Romantika dvou spirál za motorkou a ta vůně. Zvuk dvoutaktu...Nádhera. Já ostuda už mám jen čtyřtakty. Ale nemám garáž a tak už to tak zůstane. Dvoutakt bych venku nenechal. Děláš dobrou věc, jen tak dál.

Jenisatko
Jenisatko napsal 01.04.21 v 19:27 10b.

Moc pěkná, ta zlatá jí fakt sekne.

marafzs600
marafzs600 napsal 13.10.20 v 15:01 10b.

Povedená

jawatar
jawatar napsal 11.10.20 v 20:28 10b.

Smekám .
20b.

Všudezdejší
Všudezdejší napsal 06.10.20 v 09:19 10b.

Je fakt nádherná! Až je mi při tom pohledu trochu smutno, když si uvědomím, co dnes Jawa předvádí.