Kawasaki ZX-6R Ninja (2005)

Vlastník Kacenka94
Vloženo 4.10.2020
Aktualizováno 9.10.2020

Jede to jako kolo s tryskovým motorem :D . Bomba!

Kawasaki ER 6F: Malý výběr, nižší výkon

První dojmy - Motorka je naprosto úžasná, nemůžu jí vytknout nic, ale na mě je moc vysoká a natažená :(

Motorku jsem si vybrala, protože je to srdcovka. Jede úžasně, těch 100kW ani nevyužiju naplno. Oproti předchozímu SV650 padá do zatáček úplně sama, nádherně ječí, prostě paráda. Strašně ráda bych si ji nechala, ale po jedné sezóně jsem naznala, že s mojí postavou bude skutečně lepší něco, na čem líp dosáhnu a nebudu mít tak moc natažené ruce.

Užily jsme si spolu jen krátce, přes jedno léto, ale před prodejem i slzička ukápla. Takhle motorka se mi navždy zapsala do srdce.

Kacenka94 napsal 05.10.20 v 17:01

No právě já mám vše ok a nevydržím, a můj má šroubovanou páteř a mezi obratlema titanovou desku, a posez si nemůže vynachválit.

NiLu
NiLu napsal 05.10.20 v 16:51

To je po hodně málo km. Řekla bych, že tady na tu motorku musí mít člověk trošku fyzičku. Holt, závodní motorka, kluci z Moto GP a podobných závodů musí posilovat, aby ty závody vydrželi. Není to cesťák a už vůbec ne cruiser, bohužel. Na každém sportu se mlinko "trpí".
Po operaci páteře by člověk na SS nevydržel, také mám kamaráda, co měl nehodu a 4 rozdrcené obratle, SS už prodal.
Je to tak, každý si musí najít tu správnou motorku, která mu bude vyhovovat a bude se na ní cítit v pohodě, uvolněně a užívat si ten požitek z jízdy.
Ať už se rozhodneš pro jakoukoli, tak myslím, že s ní budeš určitě víc spokojená, hlavně díky tomu pohodlí.

Kacenka94 napsal 05.10.20 v 06:55

Kdybych na ni zvladala 300km, tak nic neresim. Jenze me z ni vsechno boli uz po 30. Co se da delat, holt kazdemu sedne neco. Snoubenec ma operovanou pater a ten posez mu naprosto vyhovuje.

NiLu
NiLu napsal 04.10.20 v 21:41

Zcela Tě chápu a rozumím Ti. Je to poctivý SS a nejlíp jí jé na okruhu, nemá ráda nízké otáčky a teplotu přes 25°C. Cestování je na ní náročnější. Na jeden zátah je pro mě 300 km strop. Já si žiju svůj splněný sen, ale když si chce člověk užívat relaxu a trošku toho pohodlí, tak musí zamířit k jiné mašině. Jinak výkon je neúnavný a to se mi na ní líbí nejvíc!

Kacenka94 napsal 04.10.20 v 20:48

No, tohle vsechno je pro me stres a strach, ze tu krasku rozbiju. A motorka ma byt relax a ne nervy. Proto jsem zacala uvazovat nad prodejem.