Malaguti Madison 400 (2004)

Vlastník pajakv
Vloženo 4.10.2020
Aktualizováno 8.6.2022

Italský hřebec, který opravdu jede...

Motorka koupena od FIRMA:MotoShop Vary (Karlovy Vary)

První dojmy - 23kW už opravdu jede. Je to opravdu pohodlný skůtr (cesťák)

Malaguti jsem si vybral asi proto, že Italové to umí... Zkušenosti jsou celkově velice dobré a jako velký skútr naplnil očekávání. Velký zavazadlový prostor překvapuje svým prostorem. V pohodě jsem jezdil i na nákup a vše se podařilo pokaždé do skútru naskládat. Delší výlety jsou z důvodu pohodlí a kultivovaného motoru, při jeho spotřebě kolem 6 litrů, celkem v pohodě. Na dálnici překvapil rychlostí kolem 135 Km/h.
Ovladatelnost je i v městském provozu, na to, že se jedná o velký skútr, je báječná. Rozjezdy na semaforech jsou svižné.
Brzdy dávkují, tak jak mají a celkově jsem spokojený. Přední velké plexi dodává i při svižném tempu cestovní komfort.
Je to opravdu skútr na jízdu do práce i na cestování.

Karloshas
Karloshas napsal 16.11.21 v 14:04 10b.

Dobrý den... mě ta spotřeba také ubíjí ... tankovat co 100-120km je prostě slušně řečeno voser... :( Přitom je to tak super stroj.

Milan1963
Milan1963 napsal 04.10.20 v 17:42 10b.

Moc hezký, kdybych kupoval skútra, tak přesně tohoto. Přeju příjemné kilometry.

Fist
Fist napsal 04.10.20 v 14:04 8b.

Udaná spotřeba je fakt enormní. Měl jsem skútr scarabeo 500 a bral asi polovinu...

pajakv
pajakv napsal 04.10.20 v 11:18

Ahoj, chyba v palubním PC asi nebude. Bere si podle toho, jak za to taháš. Přičti si váhu stroje, váhu jezdce, odpor vzduchu, a ono se to nasčítá. Kupoval jsem si ho pro zábavu, tak jsem neřešil nějakou spotřebu.

fotopetrnovy
fotopetrnovy napsal 04.10.20 v 08:38 7b.

Ahoj. Ta spotřeba, to jako vážně? Není chyba v palubní pc? Když skutra, tak ať to nežere víc než auto ne? Pro mě ideální spotřeba u motorek 4 - 5.4 l/100. Jak to svítí?