Yamaha XT1200Z Super Tenere (2013)

Vlastník boubín
Vloženo 25.9.2020
Aktualizováno 25.9.2020

Nemá chybu, líbivá, příjemná, spolehlivá, přívětivá

První dojmy - Dlouho vybíráno ale pouze z 1200Z, nic jiného jsem nechtěl. Svezl jsem se na různých typech, značkách a zaměřeních motorek půjčených od kamarádů a nic mě neoslovilo tak jako 1200Z

Motorku bych doporučil pro - Pro toho, kdo ví co chce.

Doplňky na motorce - Turist. plexi, mlhovky, denní svícení, xenony, kufry s držáky, tankbag, držák navigace, padáky.

Po Jawách, Čízách, TDM jiná liga. Hned po koupi jsem uděla velký servis-ventily, rozvody, náplně, xenon světla, mlhovky, denní svícení LED, lehké uživatelské a kosmetické úpravy na míru. Mám ji rok, najel jsem cca 7000 km sám i ve dvou a nemůžu než chválit. Ani jedna závada, všecko funguje jak má, bez problémů. Moto má pro mě dost výkonu, příjemný zátah z nízkých otáček, supr kardan, adekvátní brzdy, příjemný posaz, hezký (i když tichý) zvukový projev a pověst držáku.

jarekkoren
jarekkoren napsal 02.10.20 v 19:53 10b.

tohle je skvělý stroj, je to lovec kilometrů, vím, mám najeto 60t. a užíváme si na ní každý trip
tenere se nesere D

VB79
VB79 napsal 29.09.20 v 16:11 10b.

Mám modelový rok 2019 a nemůžu na ní říct nic špatného, jsem spokojenej jak s výkonem tak s pohodlím při delším cestování. Ať ti dobře a dlouho slouží

boubín
boubín napsal 26.09.20 v 13:10

Celkem v toleranci, dva ventily měly větší vůli, dávali jsme jiné podložky.

Jirrri
Jirrri napsal 26.09.20 v 09:23 10b.

vencysta
vencysta napsal 25.09.20 v 21:06 10b.

Fajn stroj