Jawa 50/23 Mustang (1980)

Vlastník damic
Vloženo 23.9.2020
Aktualizováno 15.10.2021

krám, všude červený tmel..
budu dělat GO tak snad se to zlepší
E: jezdí, ještě seřídit karbec sem tam se dusí, asi hladina nebo filtr.
E2: seříženo, jezdí výborně :)

První dojmy - no, z dodávky po dvoře se to tlačilo dobře, naposledy jsem s ním jel asi z šopky do dílny, akorát by to chtělo schopnost fungovat..

Motorku bych doporučil pro - pro někoho jako já, kdo se na tom chce naučit a nemá moc peněz, i když v dnešní době lidi neví co za to chtít .. idealní je to dostat od stréca co se toho chce zbavit. (můj případ 2x)

E: GO v průběhu, (vyměněné ložiska, gufera) zezačátku to vypadalo bledě, ale už jen zavařit prepazku zapalka na karteru, udelat pripravek na slisování k sobě a bude hotovo.
E2: (16.5.2021) motor už je v celku, udělaly se pouzdra vidlice, přezulo se to, oživil jsem chrom na ráfcích, odrezil nádrž, přepážka zavařená, udělala se výztuha rámu, čeká mě už jenom to nastrojit, nalakovat, a nastavit to prokletou elektriku, někde musí být fatální chyba, už jsem zkoušel snad všechno...
E:3 jezdí, byla to indukčka a zapalovací cívka, je na něm vidla z pita, ale jsou další plány ;)

Jinak to nemá ani štítek a kdybych si to nevzal tak to asi skončí na smeťáku, takže veterána neničím, spíš zachraňuju vrak, navíc je to motorka a je od toho aby se na ní jezdilo :)

jawatar
jawatar napsal 17.05.21 v 16:49 10b.

Jako kluk jsem ho párkrát skopal ve škarpě,to mi nesmí do baráku.
Tak hodně zdaru a ať se daří!!

damic napsal 20.12.20 v 21:50

@targus jojo beru na vědomí, jenže ten 3K válec atd se nejpravděpodobněj nestane to stojí moc peněz, které nemám

Targus
Targus napsal 19.12.20 v 21:00

damic

S tím zvedáním výkonu opatrně, ať ho pak neuvaříš nebo nezadřeš.
Když tak dej další fotky, ať se můžu potěšit zachráněným Mustafou.
Můj kluk pincky dělal taky, ale už utekl na tři pade...

cmiral
cmiral napsal 18.12.20 v 20:04 2b.

damic napsal 05.11.20 v 14:04

@targus nene, bude jezdit, veterán to nebude, ale jezdit bude a na to ty motorky jsou.