renocar_unor

KTM 1290 Super Adventure (2020)

Vlastník Raisik
Vloženo 21.9.2020
Aktualizováno 5.3.2021

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 6 záznamů

NXram
NXram napsal 11.03.21 v 14:03 10b.

Další stříbrná , jak říkáš, jde na ní jezdit i pomalu, což je super, ale mě to moc nejde no ...
Nejhorší je, když se někdo řídí pocity a tím co říkají ostatní, prostě nezkusíš nevíš
Mě také všichni říkali jak starý Vmax stojí za prd, kroutí se, nebrzdí atd... koupil jsem, poladil a světe div se, dá se na tom jet slušně, jen první jízda po přesednutí z SA, která je ovladatelná jako koloběžka, je nebezpečná, musí se u toho prostě přemýšlet
Užívej ve zdraví a třeba se někdy potkáme

abbany
abbany napsal 23.11.20 v 06:57 10b.

Zdravím ťa, tiež som podľahol a nelutujem, to kmitanie je citiť fak niekde okolo 200km/h s kuframi a bez spolujazdca. Ak más spolujazdca a bagaž, tak sa tvoria turbulencie za motorkou. Ak ho nemáš, tak sa turbulencia prejaví za chrbtom jazdca a zacne mlatit s topcasom. Inak ako píšeš, dokáže byť kľudná a pohodová a dokáže byť riadna beštia. A to je na nej krásne.A ten podvozok ?? paráda.
takveľa šťastných km

Raisik
Raisik napsal 22.11.20 v 10:30

Mám pocit že je taková neklidná okolo 200km/h. Ale možná je to taky jenom oblečením přeci jenom ta látková bunda sebou trochu mrská. Na jaře to zkusím v kůži a uvidíme.

vencysta
vencysta napsal 28.09.20 v 10:44 10b.

Super stroj

Všudezdejší
Všudezdejší napsal 25.09.20 v 19:14 10b.

Gratuluji! Tahle mašina umí opravdu všechno velmi dobře a mít tak velkou výkonovou rezervu se hodí především při předjíždění. Já jsem z ní naprosto unešenej! Jo, a pokud jezdíš s topcasem, nebo jinou bagáží, nelekni se, když se ti kolem 70-80 km/h rozkmitají řídítka, ve chvíli, kdy je pustíš. Už jsme to diskutovali s pár lidmi a je to vlastnost všech. Bez bagáže to nedělá.

nevo7
nevo7 napsal 25.09.20 v 18:51 10b.

Je to tak, vie to byť dosť pohodlný turista. Ide to ako otočíš plynom, buď zrýchľuje 1km/h za sekundu, alebo o 30km/h za 1,5 sekundy. Obávam sa o spoľahlivosť /čo sa žiaľ tiež kupujúci len z časopisového párdňového testu nedozvie/.