renocar_unor

Aktualizováno 25.11.2021

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 23 záznamů

carolinee_55 napsal 12.04.21 v 19:39

@pedl Ta zima už mě pěkně vytáčí, už bych ráda pořádně jezdila a ono začne sněžit
Ale CBR už párkrát vyjela, i když spíš kolem komína, moc daleko jsem se zatím nepodívala Už se strašně těším, až spolu vyrazíme na Dubou a snad i okruh klapne, vzhledem ke Covidu...

Pedl
Pedl napsal 12.04.21 v 19:05

Na tom přechodu z MT-07 na CBR není nic zvláštního. Prostě větší výkon plus kapotáž, aby se ty vyšší rychlosti daly líp zvládat
A s tím mravenčením, kdo ví, může to být o zvyku, prostě sedíš víc na rukách, na supersportech se musí víc za to tahat.
Už jsi se byla aspoň jednou projet? Nějak to počasí hapruje, asi nejdelší zima po deseti letech
Ať se daří

RoSmi
RoSmi napsal 13.03.21 v 23:38 10b.

moc pěká

carolinee_55 napsal 13.03.21 v 20:22

Ahoj, moc děkuji všem za jakékoliv komentáře. Nemůžu se dočkat začátku sezony 2021 myslela jsem si, že v březnu už půjde bez problémů jezdit a zatím jsem kvůli počasí jela jen jednou a kousek.
Počítala jsem s tím, že spousta lidí mojí volbu nechopí, ale já jsem s motorkou moc spokojená a každý preferuje něco jiného, určitě se tu nechci s nikým dohadovat.

Jinak mimo téma, mám už na motorce jiné gripy, tak uvidíme, jestli zmizí ty mravenci z rukou nebo jestli to je něčím jiným.

Quadriceraptor
Quadriceraptor napsal 09.03.21 v 13:00 10b.

Pěkný bike, ať jezdí a slouží a dělá radost

jawatar
jawatar napsal 06.02.21 v 08:55 2b.

CBR 600 RR za MT-07-nechápačka!!!
Lidem co vadí,že na motorce fouká mohou jezdit autem a jsou v poho!
Vyměnit tak hravou motorku za něco na čem se trápím mi mozek nebere!!!
Ale oběma vám to sluší!!!

KAWAHAB
KAWAHAB napsal 21.11.20 v 21:09 9b.

Tato motka je ergonomicky na ruce ve všech legálních rychlostech a nejvíc ve dvou Za ty kyláky bys ji měla mít osezenou Jinak kolama dule

carolinee_55 napsal 26.09.20 v 19:57

@targus děkuji, to zní zajimavě, nikdy jsem moc problémy neměla, ale vím že mi praktická doktorka říkala, že mám hypermobilní páteř

A děkuju všem za hezké komentáře

Targus
Targus napsal 25.09.20 v 21:22

S těmi mravenci to je asi tak.
Docela brutální předklon, dost těžká přilba na hlavě, hlava samotná je při jízdě v dosti nepřirozeném záklonu vůči trupu.
Takže pokud nepomůžou rukavice, či hefty (podle mne vyhozené peníze) je to nějaký drobný blok na krční páteři.
Vím, o čem píšu, krční páteř (a nejen tu) mám od celoživotního ježdění (ovšem nikoli na SS) na sračky.
Zkontrolovat krk u fyzioterapeuta, pokud je vše O. K. (zejména porovnat rozsah rotace doleva a doprava), začít posilovat krční svalstvo. A samozřejmě nezapomínat na strečink, ten je při takovém zatěžování krku náramně důležitý.
Přeji hodně zdravíčka a šťastný návrat z každé vyjížďky.

čert129
čert129 napsal 25.09.20 v 20:29 10b.

Moc pěkná motorka i motorkářka přeji Ti hodně šťastných km. a vždy pohodu na cestách

Jounas
Jounas napsal 25.09.20 v 18:57 10b.

Tohle je skvělá motorka...Jezdil jsem na ní v Brně na Honda dnech a hned mi padla do ruky.

Myschan
Myschan napsal 25.09.20 v 10:22 10b.

Pěkná motorka i recenze

Gahan37
Gahan37 napsal 25.09.20 v 09:04 10b.

Nakonec možná zjistíš že kategorie naked je lepší volba pohodlí i ovladatelnosti a i při vyšší rychlosti lze zvládnout nápor větru...tou formou chci ss prochází většina lidí...

carolinee_55 napsal 22.09.20 v 18:03

@rinoloire zkusím mrknout po rukavicích, mám nějaké od Alpinestars, ale dlaň asi tolik vyztuženou moc nemají. Musím začít posilovat, moje ruce nejsou zvyklý.

Milanek13
Milanek13 napsal 22.09.20 v 17:17

V barvách Movistar je CBRka pěkná .
Holkám supersporty moc sluší

Pedl
Pedl napsal 21.09.20 v 12:32 10b.

Rinoloire
Rinoloire napsal 20.09.20 v 20:24 10b.

Gratulace. Krásný stroj. Jinak mravenci jsou z tlaku na dlaň kdy si tlačíš na nervy. U SS máš dost váhy přenesené na ruce. Chce to rukavice s daňovými protektory které jsou měkké.

carolinee_55 napsal 20.09.20 v 09:57

@uš děkuju za radu, rukavice by mě nenapadly, můžu to zkusit a ještě jsem se dočetla, že by to mohly dělat hefty, jsou tam také od Barracudy a ta guma je o dost tenčí, než origo. Ale ono to není nic tak hrozného, čekala jsem, že budu na SS jinak trpět.

VB79
VB79 napsal 20.09.20 v 09:21 10b.

Opravdu krásná... motorka i motorkářka, , přeju mnoho pohodových kilometrů a vždy rohlík v helmě. Motoškolu vřele doporučuji u mě to byly nejlépe investované peníze...

uš
napsal 19.09.20 v 20:17 7b.

Já jsem vyklepával mravence z rukavice při jízdě na sport motorce,na jinejch typech mi to nedělalo,na vině byl nejspíš dlaňový protektor který mi tlačil kam neměl.Vyměníl jsem rukavice a je to v pohodě.

carolinee_55 napsal 19.09.20 v 19:23

Děkuju za hezké komentáře

Maršal_Malinovskij
Maršal_Malinovskij napsal 19.09.20 v 10:42 10b.

Krásná Hondice , užívej a vždy kolama dolů. Pochvala za uvažování o motoškole

NiLu
NiLu napsal 18.09.20 v 22:09 10b.

Moc pěkná Honda, tak užívej km v sedle a opatrně.