Yamaha FZ6 Fazer S2 (2007)

Vlastník ndravec
Vloženo 17.9.2020
Aktualizováno 12.6.2021

Vloženo: 17.05.2023, Uskutečněno: 01.05.2023, Stav tachometru: 58030 km, Zhlédnuto: 16x

Dnes je poslední den našeho pobytu zde na Slovensku. Už nám zbývá opět jen cesta domů. A tak ráno u snídaně diskutujeme a přemýšlíme kudy tudy dom. Po dálnici se nám moc nechce, je to ale nejrychlejší. Podle Pavla opět není čas se drbat někde po státovkách a tím něco vidět, protože cesta zvláště pro mě domů cca 500 km je daleká a není to na chvíli. Na konec se dohodneme na trase, kterou jsem chtěl jet sem a to přes Pezinskou babu. Ať taky něco vidíme. Prý je cesta dost rozbitá a neopravená, ale nakonec jedem. No žádný zázrak to teda nebyl. Cesta vcelku OK, dalo se po tom jet, ale že by to byl nějaký zážitek to zase ne ?! Nicméně jsme si tím zkrátili cestu a potom do Brna od Malacek už to švihali po dálnici. V Brně hodinová zastávka v Pavlově oblíbené cukrárně, setkání s Jožkou co si koupil novou mašinu a hurá domů. Opět se nabízela rychlá trasa po dálnici, ale Vysočinou je to hezčí. A tak brázdím kraj směrem k domovu, nepospíchám a před Poděbrady dávám na pumpě poslední kavu této cesty. Příjezd domů v podvečer na pohodu.
Jsem rád, že jsem se občas zastavil a nějakou tu fotku z cest udělal, být na Pavlovi nemám opět kvůli jeho spěchu vůbec nic. Na tohle on není dobrý parťák na cesty, bohužel.
Celkem utraceno včetně ubytování a benzínu: 4 650, - Kč

Konečný stav km: 58 030 km
Ujeté km: 455 km

• Konečné zúčtování roku 2023

Datum poslední vyjížďky 2022: 30.10.2022 Datum první cesty 2023: 28.04.2023 Kam: Podhájska, Slovensko Datum poslední cesty: 09.11.2023 Kam: okolo komína - hrad Kost Počet uskutečněných vyjížděk: 23x, z to

Typ: Reportáž
    Vloženo: 14.11.2023
    Uskutečněno: 13.11.2023
  • Narozeninový dárek - neskutečné

Dnes jsem byl opět v práci a koukal odpoledne z okna, vystrkoval ven ruku a říkal si, dnes by to šlo. Sluníčko svítilo, bylo vcelku teplo, vítr nefoukal. Chtělo se mi, pak jsem to na chvíli zavrhl, že je přece jenom už z

Vloženo: 09.11.2023
    Uskutečněno: 09.11.2023
  • Jako fakt ještě jo ? Výlet polabím

Nová motorka stále stojí v garáži a čeká na svoji přležitost příští rok a to z bezpečnostních důvodů, i když letos už venku taky byla. Dnes jsem ještě vytáhl starou mašinu. Už minule jsem si říkal naposledy, ale díky slu

Vloženo: 04.11.2023
    Uskutečněno: 04.11.2023