Yamaha FZ6 Fazer S2 (2007)

Vlastník ndravec
Vloženo 17.9.2020
Aktualizováno 12.6.2021

Vloženo: 27.10.2022, Uskutečněno: 14.08.2022, Stav tachometru: 55254 km, Zhlédnuto: 13x

Ráno vstávám jak jsem chtěl a od rána je nádherné slunečné počasí. Oblíkám se a razím na soutěsku. Za chvíli zjišťuji, že i chůzí se člověk může zahřát, a tak mi začíná být při šplhání někam nahoru docela teplo. Nakonec svlékám bundu a celou soutěsku procházím za necelou hodinku. Je to tu fakt hezké a o to lepší, že tu ještě nikdo není a je tu klid. Klid uprostřed propasti Alp kde kolem dokola není silnice, jen skály a příroda. Přicházím zpátky na penzion poměrně brzy před osmou hodinou a přemýšlím, že bych ještě mohl zajet zpátky na GG. Jenže to by bylo na celé dopledne a dnes mě čeká ještě dlouhá cesta domů. Ne, v září, říkám si. Posnídáme, sbalíme se, dáváme tradiční odjezdové kafe. Pavel už má dopito a sedí zase na motorce, zatím co já to své dopíjím jako pivo v hospodě. Zase samý spěch, kurňa! Valíme směrem do Českých Budějovic. Pavla čeká ještě týden dovolené, já musím zítra do práce. Nabízím mu ať tu zůstane a ještě pojezdí. Nechce, že prý jede se mnou do republiky. Kousek za Kitzlochem tankujeme, já pořizuju poslední fotku masivu Alp, Pavel už je zase někde v prachu, ale už to neřeším. Nevadí mi to, už to dojedu. Nakonec se sjedeme o kousek dál. Rakousko se s námi rozloučilo při výjezdu krásnou slunečnou oblohou. Ještě mě Pavel přemlouvá jestli nezůstanem ještě jeden den, že bychom zajeli na GG. Nejde to, musím do práce. V Linzi nás chytá opět déšť, zajedeme se schovat k pumpě a zase nasazujeme nepromoky. Tentokrát snad už naposledy ?! Dojedeme spolu do Českých Budějovic kde v Globusu dáváme oběd po kterém se loučíme a každý vyráží svým směrem. Pavel zůstává někde v kepmu u Třeboně. Abych nejel stejnou cestou jako sem přes Tábor, beru to domů směr Příbram a Praha. Před Příbramí je asi 7 km dlouhá stojící kolona. Najedu na italský styl a všechny předjíždím po středové čáře. Tímto ušetřím dost času. Cestou už nic zajímavého a domů dorážím okolo 20 h. Díky Bohu v pořádku.

Konečné km: 55 254 km

Rozdíl: 1815, 98 Kč
Navštívené země: Rakousko, Itálie, Švýcarsko, Francie, Itálie, Rakousko
Ubytování: 6 x hotel, penzion; 8 x camp

• Konečné zúčtování roku 2023

Datum poslední vyjížďky 2022: 30.10.2022 Datum první cesty 2023: 28.04.2023 Kam: Podhájska, Slovensko Datum poslední cesty: 09.11.2023 Kam: okolo komína - hrad Kost Počet uskutečněných vyjížděk: 23x, z to

Typ: Reportáž
    Vloženo: 14.11.2023
    Uskutečněno: 13.11.2023
  • Narozeninový dárek - neskutečné

Dnes jsem byl opět v práci a koukal odpoledne z okna, vystrkoval ven ruku a říkal si, dnes by to šlo. Sluníčko svítilo, bylo vcelku teplo, vítr nefoukal. Chtělo se mi, pak jsem to na chvíli zavrhl, že je přece jenom už z

Vloženo: 09.11.2023
    Uskutečněno: 09.11.2023
  • Jako fakt ještě jo ? Výlet polabím

Nová motorka stále stojí v garáži a čeká na svoji přležitost příští rok a to z bezpečnostních důvodů, i když letos už venku taky byla. Dnes jsem ještě vytáhl starou mašinu. Už minule jsem si říkal naposledy, ale díky slu

Vloženo: 04.11.2023
    Uskutečněno: 04.11.2023