Yamaha FZ6 Fazer S2 (2007)

Vlastník ndravec
Vloženo 17.9.2020
Aktualizováno 12.6.2021

Ještě není konec: celou sezónu odkládaná cesta

Vloženo: 15.10.2021, Uskutečněno: 02.10.2021, Stav tachometru: 46419 km, Zhlédnuto: 8x

Tak jsem tak přemýšlel kam jet, když se naskytla příležitost celodenní cesty. A jednu plánovanou jsem odkládal od začátku sezóny, protože jsem si myslel, že je to daleko, protože pojedu nejdřív jinam a až někdy tam atd. No a teď, když už jsem najednou nevěděl kam přišlo i na tuto cestu. Tak nějak se mi ani nechtělo. Nebyla to taková ta vyjížďka na kterou se člověk těší a je rád, že jede. Je to takový jiný pocit. Zase jsem nepospíchal a vyjel na pohodu, spíš pozdě než dřív. Musím říct, že jsem cestu nakonec plánoval on line. Po objetí zámku Žleby jsem u Seče narazil na uzavírku kam jsem chtěl jet a nemohl pokračovat dál vytyčeným směrem mezi kopce, protože to nešlo nikady objet musel jsem se vrátit zpátky na původní příjezdovou cestu a začal se ubírat směrem na další vytyčený cíl vodní nádrž Švihov a následně na hrad Český Šternberk. Pak už zbývala cesta domů. Jenže se mi nechtělo vracet po té samé trase z Kolína zpět,ca tak jsem si řekl, že si to ještě trocu objedu směrem na Jičín, Dětenice a Domousnice. To jsem neměl dělat ! Tak si jedu na Dětenice a směrem do Libáně v protisměru šílená šňůra aut. Myslel jsem si, že na hlavní silnici na Jičín se stala nějaká vážná nehoda a toto je objížďka tím směrem. Omyl ! V Dětenicích byl sraz Krampusáků o kterém jsem neměl ani páru a já tam přijel v době, kdy se všihcni v sedm večer rozjížděli do svých domovů.Tak že vesnice totálně ucpaná, desítky aut valících se z přilehlých polí ze kterých vznikla dočasná parkoviště a na silnicích mraky aut. Z cesty domů od tamtud už bylo prd a ještě před domovem jsem jim zdrnul oklikou v domnění, že pojedu zadem přes Horní Stakory pěkně na pohodu, jenže na křižovatce u Studénky byla na tento směr uzvírka a vedená objížďka přes Bakov nad Jizerou. Tak že se mi ta cesta nepatrně natáhla. NIcméně s radostí jsem objel křižovatku v Březně na hlavní od Jičína kde stály všechny trubky vracející se do Boleslavi sjezdem ve Březně o jednu odbočku dříve, a pak jsem okolo nich jen profičel po hlavní, protože jsem tu zácpu tam předpokládal. Byl jsem rád, že jsem dorazil konečně domů, ale už za tmy. Chtělo to vyjet o dvě hodinky dříve.
Konečné km: 46 419 km
Ujetá vzdálenost: 362,5 km

elvis78 (133) napsal 16.10.2021 v 11:56

Na ten sraz čertů, kterej vymyslel zámecký pán v tuto nesmyslnou dobou se mu velice povedl, protože nalákal lidi z celé České republiky který se tam samozřejmě museli sjet a to ty ses jel jenom projet na motorce a nedovedeš si představit jak byli naštvaný místní lidi a ze sousedních vesnic. Jinak projížďku sis udělal moc hezkou a doufám že jsi nejel přes Rožďalovice a z rožďalovic na Brodek tam je totiž tankodrom tam přijdeš o geometrii
A koukám že jsi jel i kolem cts Okřínek podle toho traktoru a toho ramene?

1 reakce

ndravec
ndravec 16.10.2021 v 21:57

Tak to věřím, že ti lidi museli být všichni naštvaní. Byl bych taky ! Nesmysl uděalt v září Krampusáky ?! Na Ro6=dalovice jsem chtěl jet, ale nejl. Tak díky Bohu. Dílky z info. Ten traktor byl v první vesnici za POděbradama směrem na JIčín na tý hlavní. Tak možná to byl Okřínek. Já tam ty vesnice tolik neznám:) Díky za koment ;)

• Konečné zúčtování roku 2023

Datum poslední vyjížďky 2022: 30.10.2022 Datum první cesty 2023: 28.04.2023 Kam: Podhájska, Slovensko Datum poslední cesty: 09.11.2023 Kam: okolo komína - hrad Kost Počet uskutečněných vyjížděk: 23x, z to

Typ: Reportáž
    Vloženo: 14.11.2023
    Uskutečněno: 13.11.2023
  • Narozeninový dárek - neskutečné

Dnes jsem byl opět v práci a koukal odpoledne z okna, vystrkoval ven ruku a říkal si, dnes by to šlo. Sluníčko svítilo, bylo vcelku teplo, vítr nefoukal. Chtělo se mi, pak jsem to na chvíli zavrhl, že je přece jenom už z

Vloženo: 09.11.2023
    Uskutečněno: 09.11.2023
  • Jako fakt ještě jo ? Výlet polabím

Nová motorka stále stojí v garáži a čeká na svoji přležitost příští rok a to z bezpečnostních důvodů, i když letos už venku taky byla. Dnes jsem ještě vytáhl starou mašinu. Už minule jsem si říkal naposledy, ale díky slu

Vloženo: 04.11.2023
    Uskutečněno: 04.11.2023