renocar_zari

Suzuki DL 250 V-Strom (2019)

Vlastník tripbiker
Vloženo 16.9.2020
Aktualizováno 18.9.2020

Nenáročné a univerzální moto, které má uhlazený motor, nízkou spotřebu a pohodlí na delší výlety.

BMW G 310 GS: Jednoválec a vibrace.
Royal Enfield Himalayan: Rozhodla lepší cenová nabídka.

První dojmy - Dobře se ovládá a dává jistotu v zatáčkách. Motor šlape bez vibrací s přesnou převodovkou. Slušná ochrana před větrem.

Motorku bych doporučil pro - nenáročné cestovatele.

Doplňky na motorce - kufr

Hledal jsem stroj, na kterém nemusím nikam spěchat a jezdit v klídku po výletech. Zatím mám najeto 5000 km bez jediného problému. Na svůj objem zaujme robustní stavbou a slušným zpracováním. 12V zásuvka, kryt motoru a chladiče v základu. Motor řadový dvouválec, který má velmi kultivovaný průběh a zabírá už v nižších otáčkách. Na šestku ochotně zrychluje do kopce a maximální rychlost naměřená na dálnici 137km/h. Brzdy mohly být o kapku účinnější, ale dá se to. Přední i zadní tlumiče dobře žehlí nerovnosti, které vedlejší cesty přináší. Velmi pohodlné sedlo jak pro řidiče, tak spolujezdce i celková ergonomie. Dodal jsem zadní kufr, který zatím postačuje. Velmi dobrá je příznivá spotřeba kolem 3l na sto, což se 17 litrovou nádrží nemusím tak často tankovat. Nejlépe se moto cítí na všech silnicích kromě dálnice, kde se zbytečně motor drží ve vysokých otáčkách. Já osobně mám nejraději zapadlé okresky, kde není taková doprava a mnoho k vidění. Na nenáročné cestování a výlety je to super stroj se kterým jsem spokojen.

michalovicz
michalovicz napsal 19.09.20 v 20:30 9b.

ThomsonMotorson
ThomsonMotorson napsal 19.09.20 v 09:34 10b.

Buď zdráv
Čoveče, moc pěkná motorka. Mám pocit a nevím přesně, jak ho definovat, ale tyhle menší kubatůry, mají něco, co schází jejich velkoobjemovým starším sourozencům. A to platí u všech značek. Tak, ať Ti dělá jen radost, vážně je moc pěkná..

TM

jiřus69
jiřus69 napsal 18.09.20 v 00:10 10b.

Pes69
Pes69 napsal 17.09.20 v 22:28 10b.

Když mě se ty malý kubatury prostě líběj. Lehký, malá spotřeba, velký dojezd. Pokud je dost robustní, klidně bych na ní jel kolem Marsu...

Milan1963
Milan1963 napsal 17.09.20 v 17:16 10b.