Honda NC 700D Integra (2014)

Vlastník rdol
Vloženo 13.9.2020
Aktualizováno 13.9.2020

Naprostá pohoda, spojuje světy skútrů i motorek. Úvodní fotka je vskutku úvodní, hned po naložení v Udine :)

První dojmy - První dojmy po téměř 25-ti leté pauze v jedné stopě - kurňa, to je těžký, velký a výkonný. Což je proti ČZ 175 docela pochopitelné :) Aha, tuhle potvoru vážící 240 kg asi na hlavní stojan jen jednou rukou asi nedám... Negativa - první, čeho jsem si všiml, bylo nepadnoucí sedlo - po 1,5 hodině jízdy jsem musel zastavit a nechat spodní partie trochu odpočinout - už vyřešeno - viz Instalované doplňky. Ve dvou by předku neuškodila zdvojená kotoučová brzda.

Motorku bych doporučil pro - Někomu, kdo přežije absenci řadičky na levačce (noze) a sžije se s DCT automatem, případně se naučí "šaltovat" levým ukazováčkem a palcem.

Doplňky na motorce - výfuk Akrapovic coby origo Honda díl - měl již předchozí majitel
origo Honda 45l top-case - měl již předchozí majitel
Bruudt Windscreen Adjuster z www.bruudt.de
Interphone motocrab z www.motovsem.cz
Univerzální přídavný deflektor plexi Standard z www.motovsem.cz
sedlo SHAD SHH0I740C z Amazon.de (dorazilo během 24 hodin)

1) V Praze jezdit autem (když už tam pracovné musím) je za trest. A když už člověk někam dojede, tak nezaparkuje. Takže volba je jasná - jedna stopa.
2) Když město, tak první volbou je u většiny lidí skútr. No jo, ale já mám vlastně z mládí rovnou A. Tak co s tím, skútr nebo motorku? Co když s tím budu chtít dojet i za rodiči nebo na chatu? No a pak jsem objevil Integru. X-ADV je na mne moc malé, Integra je mohutnější a nebudu na ní vypadat jako když sedím na dětské hračce.

Jelikož jsem zatím nenajel skoro nic (nějaké 2.000 km nepočítám), tak doplním později.

Jarda-Bekr
Jarda-Bekr napsal 15.09.20 v 14:37 10b.

Měl jsem 700 Integru a bylo to fajn poježdění. Přeju vždy plnou nádrž

Geodet
Geodet napsal 14.09.20 v 16:15 10b.

Myschan
Myschan napsal 14.09.20 v 14:06 10b.

Ať slouží

Pupi04
Pupi04 napsal 14.09.20 v 09:59 10b.

Skvělá volba

tomcruise77
tomcruise77 napsal 14.09.20 v 05:36 10b.

parádní. Jen nechápu, jak se na to vlezeš. Já se 196 cm jsem se tam neposkládal. Přeji hodně krásných zážitků.