Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports (2020)

Vlastník TRA
Vloženo 12.9.2020
Aktualizováno 27.10.2023

Všestranná motorka, nejen cestovní enduro

Motorka koupena od FIRMA:Auto Dukla - Honda Pardubice (Pard

Moto Guzzi V85 TT: důvod neuveden

První dojmy - Zkusil jsem si tuto motorku na Honda Days a zůstala mi v hlavě. Proti předchozí motorce je to zcela něco jiného, moderní motorka se spoustou elektronických pomůcek a udělátek. První dojem byl takový, že je to Honda.

Motorku bych doporučil pro - Univerzální motorka, všestranná, ve své kategorii snadno ovladatelná.

Doplňky na motorce - Honda alu superpack sada, asistent řazení, jiné plexi (aktuálně VStream), prodloužení předního blatníku. zvýšení řidítek a nějaké další drobnosti.

2020, cca 1.000 km: skoro vše funguje jak má. Motorka je opravdu velmi dobrá, zcela něco jiného než předchozí MG. Neříkám zda lepší nebo horší, prostě jiná. Srovnávat se to nedá. Nebudu popisovat co je výborné, to už popsali jiní nebo si může každý vyzkoušet, jen tedy drobnosti, co výborné nejsou:
- štítek i v nejnižší poloze pro mou výšku 178 cm není dobrý, musím koukat buď přes štítek nebo mám hranu ve výšce očí - to je třeba řešit (přes různé pokusy nakonec nyní tmavý VStream a dobrý)
- automatické denní svícení si někdy nepamatuje volbu, po nějaké době se vypne a musí se nově aktivovat (takže ho nepoužívám)
- klasika u Hondy, proměřování tachometru
Jinak zatím spokojenost a to zejména s elektronickým podvozkem, s Apple Car (které však občas zazlobí), s výkonem a spotřebou, prostě s moto celkově.

3-2021, cca 2500 km: U moto provedena svolávací akce na nečistoty v nádrži.

8-2021, cca 7000 km: Původní pneu Bridgestone KO, přední sjeta dříve než zadní. Výměna za Metzeler Karoo Street.

9-2022, cca 14000 km: Výměna pneu za Bridgestone Battlax Adventure AT41. Předchozí Metzelery nebyly úplně sjeté, ale po opotřebení na nich velká nejistota, zejména s předkem na mokru. Jinak se dělají jen roční servisy, malé úpravy a jezdí se.

10-2023, cca 24000 km: Motorka je po předepsané velké servisní prohlídce + nová řetězovka a přední desky. Po silničních výletech jsou na moto aktuálně Dunlop Meridian.

dedikzk
dedikzk napsal 28.03.22 v 21:15 10b.

hodně pohodových km a černá je nejhezčí

Animals21
Animals21 napsal 04.06.21 v 08:56 10b.

Po všech těch trikolorach pěkný výběr barvy

skopuzzi
skopuzzi napsal 23.09.20 v 21:24 10b.

Barevně pěkná, líbí se mi k tomu i kola a štíhlá silueta.

Dušan_Sihelský
Dušan_Sihelský napsal 20.09.20 v 20:06 10b.

Krásná , mnoho fajn km přeju!

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 16.09.20 v 13:21 10b.