renocar_unor

Kawasaki ZX-9R Ninja (2000)

Vlastník puffybodie
Vloženo 8.9.2020
Aktualizováno 21.8.2022

Vloženo: 22.09.2020, Uskutečněno: 20.09.2020, Zhlédnuto: 29x

Lehce přes 6000km od poslední výměny oleje, ta byla i s filtrem. Takže tentokrát jen samotný olej. Vypustil jsem to ale pořádně, tak se nového vlezlo asi 3,5l (mělo by být 3,1l a plná výměna 3,8l).

Dal jsem co bylo předtím a co bylo i od výrobce doporučováno a to Castrol Power 1 Racing 4T 10W-50 . Cena za 4L 859 Kč s DPH

Odpoledne už jsem to jel jen projet jestli to náhodou někde neprosakuje, protože jsem to utahoval na moment od oka Hlavně jsem to nechtěl přetáhnout. Ale v garáži ani kapka na zemi, vyjížďka taky bez problémů.

Jel jsem do Sedlnice vedle letiště Mošnov, protože tam je samoobslužná pumpa hned vedle zásobníků státních rezerv paliv a do benzínu se tam necpou nesmysly. Hlavní důvod byl ale ten, že je od tama super výhled nad letiště a přes víkend probíhalo Dny NATO . Je od tama super výhled nad letiště a tak jsem chvíli pobyl a sledoval letecké ukázky (v sobotu jsem je viděl také v rámci oslavy na zahradě).

Poté už jen výlet směr Studénka, Bartošovice, Nový Jičín, Frenštát pod Radhoštěm, všechny tři Bečvy, Bílá, Šance, Frýdlant nad Ostravicí, Frýdek-Místek... celkem najeto cca 140km

• Cestovní doplňky ZX-9R

Vzhledem k tomu, že přibývá turistických výletů a nejen solo, tak začínám koukat jak vyřešit to, když nestačí místo pod sedačkou a když nemůžu mít na zádech batoh. Poměrně rychle člověk zjistí, že tento ročník je velm

Vloženo: 25.05.2022
    Uskutečněno: 25.05.2022
  • ZX-9R velký servis a kontrola u p. Sroky

Po krátkém podzimním rozhodování a zoufalém stavu trhu ojetin a totálně nesmyslných cen enduro jsem se rozhodl Ninju ponechat i nadále. Abych si cesty parádně užíval a měl jistotu, tak se šlo na velký servis a zjištění t

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 20.12.2021
    Uskutečněno: 17.12.2021
  • 130km Ninja ochranka pro Monkey

Jen tak do Beskyd na otočku a vyzkoušení, že i takto odlišné stroje mohou mít společnou vyjížďku. Ninja ale nemá ráda stání na těch pohlupavých semaforech, které jsou letos snad v každé vesnici. Normálně je teplota pod 8

Vloženo: 08.09.2020
    Uskutečněno: 08.09.2020