KTM EXC 300 (2011)

Vlastník tudydudy
Vloženo 4.9.2020
Aktualizováno 4.9.2020

Vloženo: 05.10.2020, Uskutečněno: 03.10.2020, Stav tachometru: 253 km, Zhlédnuto: 48x

Lokty podél těla, kolena úplně někde jinde než co by měly bejt... Jako prozatím je zpětný ohlédnutí za vlastními výkony na moto dost tragický, co si budem.

Po víc jak měsíční pauze zpět v sedle EXC. A hnedle ta největší porce nefalšovaný a čirý enduro nálože. Víc jak čtyři hodiny v sedle. Hezky pěkně navlhlo po nedávných deštích, do toho sic úzký, ale taky pekelně tvrdý zadní motokrosový špalek. A za řidítky dřevo, jehož dosavadní trénink sestával převážně z chytání rovnováhy tréninkem na míči pro těhule a balanční podložce z Lidlu.

Pro případné zájemce o lekci jak to nedělat jsem sestavil sestřih z jízdy. Víc slov asi netřeba. Jdu objednávat něco použitelnějšího na ten zadek a pak zpátky na podložku

• Zabalíme, rozděláme, uvidíme

S první adventní nedělí jsem odpískal sezonu i mé druhé strojovně. Vážně nevysoké teploty, brzký a radikální úbytek světla odpoledne a především taky urgentnost servisu. Důvody myslím dost pádné. Zvlášť ten posledně jmen

Typ: Údržba
    Vloženo: 01.12.2020
    Uskutečněno: 29.11.2020
  • Jak jsem si (ne)namontoval blástery

Podloží nám v posledních týdnech rapidně měkne, světlo aby už po čtvrtý hodině člověk pohledal (zvlášť v lese). Už tak vysoký riziko nehody a tím pádem i pravděpodobnost poškození strojovny dál stoupá. Na velký mašině s

Vloženo: 02.11.2020
    Uskutečněno: 02.11.2020
  • Trénink rovnováhy, ano nebo ano?

Když chceš něco umět, dělej to. Prostý a jednoduchý, V případě motorky to tím pádem neznamená nic jinýho než známé: Jezdit, jezdit, jezdit. Nic k nepochopení snad i pro naprostýho neandrtála. Tak proč zrovna slejzám s d

Typ: Reportáž
    Vloženo: 20.10.2020