Husqvarna Svartpilen 701 (2019)

Vlastník ILA
Vloženo 2.9.2020
Aktualizováno 4.11.2021

Podzim 2020 aneb neupadneš ni na duchu, ni na ní...

Vloženo: 06.05.2021, Uskutečněno: 23.12.2020, Zhlédnuto: 30x

Když má vaše holka delší nohy než vy, tak se s ní buď:
- můžete rozejít
- můžete ji donutit, aby chodila v keckách
- můžete jí nasadit snubák, abyste si ji jakž takž ochránili.

Var. 1. nepřipadala v úvahu (vždyť proto je tak sexy!) a var. 2. taky ne (zmrzačili byste tu ladnost a pokořili svoje ego). Nezbývalo, než si najít nějakou tu kovovou ochranu. RUTAN poskytl cenné a především nezištné rady, neboť jsme po telefonu naznali, že je moc daleko a že moje láska je moc minoritní na to, aby mělo smysl se s ní více zaobírat. Poradil však zahraniční kolegy z T-Rex, za což mu právem patří velký dík.
Přítel byl jako znalec místních poměrů (a dialektu, neboť v Texasu žil poměrně velkou část svého života) donucen tam IHNED zavolat a pozjišťovat, co a jak (na jednom uchu chraplavé „meziměsto“ a na druhým mě: „zeptej se na to a ještě na toto a kolik to váží a kdy by to tady tak mohlo být…“.
Nicméně jsme zjistili, že shipping stojí asi tolik, co celá padáková sada .
Takže dlouhonohá kráska zatím dostala košem a já svoji frustraci nějaký následující den vypověděla jednomu kamarádovi, který, jak jsem zjistila, má kamaráda, který žije „někde vedle v nějakým státě v USA“. Ten kamarád byl (je) ještě k tomu Polák... Úžasně jsme to všichni vymysleli: T-Rex odešle vnitrostátní zásilku na adresu sestry (!) toho kamaráda Poláka, která taktéž žije v USA a její manžel (!) ji pak při nějaké příležitosti odešle nějakou speciální polskou přepravní společností, která slouží potřebám občanů polské národnosti žijících v USA k doručování zásilek do jejich domoviny - tedy do Polska. Odtud, že by to snad mělo jít už poslat nějak snadněji do ČR. Připomínám, že byla nevyzpytatelná doba covidová a mezi některými zeměmi nebylo možné posílat zásilky vůbec žádné.

Vzhledem k míře (ne)pravděpodobnosti úspěchu celé operace… jsem do toho šla.

Pár týdnů se nic nedělo. Párkrát (furt!) jsem uháněla přítele, ať zavolá do T-Rexe. Byla jsem prý netrpělivá. A taky prý otravná. Nakonec podlehl a zjistil, že mu hned po přijetí objednávky psali e-mail s žádostí o osobní potvrzení, neboť jejich systém naši platbu vyhodnotil jako možný podvod (zázrak, že jsme si my dva kdysi domluvili 1. rande po e-mailu).

Takže odesláno. Pár týdnů se ZASE nic nedělo, tak jsem pro změnu otravovala toho kamaráda, aby ten otravoval toho svého kamaráda Poláka a ten otravoval tu svoji sestru a zjistilo se, že: „Yes, some pipes indeed arrived, but my sister thought it is a part of a lawnmower so she tossed it into a cardboard box buried deep in the lumber-room“. Ta sestra dodnes nejspíš netuší, jak byla s tou sekačkou blízko .

A když se to všechno válelo někde v komoře, tak na vekou louži právě vyplouval parník s kontejnerem plným dárků pro polské rodiny. Bylo totiž už před Vánoci… Zamáčkla jsem slzu, zapěla si Wabiho: „takže litujeme, za rok snad“ a pustila to prozatím z hlavy. A jednoho dne volá ten můj kamarád a jestli prý jsem v práci, že jede okolo. Byla jsem. A on mi vysypal na hromádku tohle:

No týýýý brďo, kdybych nebyla šťastně zadaná, tak mu skočím kolem krku a ještě teď tam visím!
On totiž ten jeho kamarád Polák měl vedle v obci (v ČR) manželku a děti a chtěl za nimi po letech odloučení na Vánoce z USA přiletět. Jenže manželka tak nějak nechtěla. Tak poprosil toho mýho kamaráda, aby pro něj zajel do Vídně na letiště a že mu za to doveze nějaký ty trubky pro tu jeho kamarádku (mě), že je nacpe do příručního zavazadla. Jako co to ochranka letiště a celníci vyhodnotili, to nevím. Ale jsou tam! Hubnutí navzdory!

Ou jééé video montáže zde

K167 (1471) napsal 19.05.2021 v 20:23

Detaily pěkné, ale ještě kdyby tak byl celkový pohled na tu krasavici, to by bylo.

• Léto 2021 - dieta do plavek

… když už nemáte na motorce zadní stupačky, naznáte, že je poněkud zbytečný mít plnohodnotný sedlo spolujezdce. Provedete teda výměnu. Rázem jste o něco chudší – vy o nějaké to Euro a vaše motorka o nějaké to deko! S

Vloženo: 04.11.2021
    Uskutečněno: 09.08.2021