Triumph Sprint ST 1050 (2007)

Vlastník dernier
Vloženo 1.9.2020
Aktualizováno 1.9.2020

Dneska už stará herka, mám jí už od roku 2015. Skvělý 3válec, trochu slabší brzdy, na cesťák se na ní dá celkem vyblbnout.

Motorka koupena od FIRMA:MotoTrade (Třebíč)

První dojmy - Je dost těžká, ale ten tříválec je prostě boží. Zvládne se posbírat v pohodě od 2tis, na plný plyn v 7k je to raketa. Ale je vlastně hodná, dálniční přejezdy jsou pak v pohodě a jízda v Alpách paráda. Blbnout se dá, ale při větším naklopení má tendenci zavírat předek. Nutno jí fakt pevně držet.

Motorku bych doporučil pro - Dneska vzhledem ke stáří bych doporučil pro někoho, kdo nechce utratit příliš moc peněz za silnější rychlou cestovní motorku, na které bude jezdit jen občas. A nedoporučil bych úplným nováčkům...

Vybral jsem si jí
a) není moc obvyklá a je to 3válec
b) má to výkon
c) na cestování po dobrým asfaltu v alpách super

Řešil jsem problémy s dobíjením resp. regulator/rectifier. Ten, co tam byl při koupi, tak přestal fungovat natolik blbým způsobem, že odpálil řídicí jednotku. Nakonec rešeno pomocí SH847 RR od roadstercycle.com. Ten funguje skvěle.

marafzs600
marafzs600 napsal 01.09.20 v 19:15 10b.

mám s ní podobné zkušenosti, jen jsem ještě měnil volnoběžku a regulátor ten taky (od ignitech). Je to ale super na cestování a snad si ji jednou zas koupím jako druhý stroj.