Kawasaki Z 1000 SX (2015)

Vlastník LacoLaslo
Vloženo 1.9.2020
Aktualizováno 1.9.2020

Vloženo: 19.10.2020, Uskutečněno: 19.10.2020, Zhlédnuto: 36x

Původní majitel nalepil gipro na brýle vidlic a nebylo to ideální. Musel jsem trochu sklonit hlavu, abych na ukazatel viděl. Chtěl jsem mít ukazatel hned vedle budíků. Hledal jsem nějaké řešení rozebiratelného upevnění. První pokusy byly pomocí kostek LEGA, ale bylo to k ničemu. Pak jsem na netu narazil na držáček, který se připevní pomocí šroubku kapotáže. Na stránkách byl i soubor pro jeho vytištění na 3D tiskárně. Nechal jsem si ho vytisknout a už se vozí na motorce.

Pirs420 (0) napsal 06.09.2021 v 10:53

Ahoj, kde si prosím našel ten soubor na vytisknutí na 3D tiskárně?Děkuju

• Kufry

Jak jsem už psal, měl jsem v úmyslu dát kufr do barev Kawasaki. Původně to byl stříbrnočerný GIVI V47N. Koupil jsem kryt víka v originál zelené barvě, středový kryt se polepil černou fólií, obvodová lišta se stříkla plas

Vloženo: 08.01.2021
    Uskutečněno: 08.01.2021
  • Držák telefonu

Další problém byl vymyslet uchycení držáku pro telefon. Z FZ1 mi zbylo pouzdro na telefon, jenže nešlo upevnit na řídítka Z1000sx. Ještěže jsou tady číňani. Takže z aliexpressu přišel tento bazmek a uchycení je vyřešeno.

Vloženo: 19.10.2020
    Uskutečněno: 19.10.2020
  • Nosič kufru

První doplněk co jsem montoval. Na výběr je několik variant, ale pokud chcete zachovat originální madla s držáky bočních kufrů tak musíte koupit nosič od firmy SHAD. Jediný problém byl ten, že jsem měl doma kufr Givi co

Vloženo: 01.09.2020
    Uskutečněno: 01.09.2020