Suzuki GSF 650 Bandit (2008)

Vlastník herto03
Vloženo 30.8.2020
Aktualizováno 30.8.2020

Krásný spolehlivý stroj, pro začátečníka - za málo peněz hodně muziky.

Honda CB 600F Hornet: Dělal jsem na Hornetu zkoušky, skvělá motorka, ale má až poslední volba - jak říká hodně lidí - bez duše, bez emocí :)
Yamaha FZ6 Fazer: nebyla žádná k mání v takovém stavu jako pořízený bandit

První dojmy - Super ovladatelná motorka. výborný zvuk, ale to především díky laďáku od LeoVince. Suzuki Bandit GSF 650 je pro mě, jako začátečníka skvělá volba. Motorka je zábavná s dostatečným výkonem. Překvapilo mě, že i při mé malé výšce 174 cm, se mi zdá motorka malinko menší, než bych si přál, ale to se částečně vyřešilo regulací výšky sedla, případně nechám sedlo přečalounit. Jedinou výtku mám k chybějícímu štítu, bez kterého se prakticky nedá nad 120 km/h jezdit, ten už je na cestě :)

Motorku bych doporučil pro - Pro žesnké i chlapy - začátečníky, kteří se nebojí Výkon není brutální, ale už je velmi slušný. Perfektní stroj na prvních pár sezón

Doplňky na motorce - Laďák od Leo Vince

Stroj jsem vybral čistě náhodou. Byl zkrátka k mání za dobrou cenu, v krásném stavu a poblíž. Takové motorky se na bazaru dlouho neohřejou, tak jsem jednal rychle. Původně jsem vybíral mezi Banditem, Hornetem a Fazerem. Pomýšlel jsem také na klasiku od Hondy - Seven Fifty :)
Jízda na mém Banditu je velmi zábavná a ovladatelnost špičková. Nemá smysl se moc reozepisovat - jsem začátečník. Porovnávám mého bandita pouze s Hornetem 900 z motoškoly a s bratrovou Hondou CBF 1000.
Zatím mohu jen říct, že na Banditovi se cítím perfektně a mám ho plně pod kontrolou. To rozhondě nemohu říct o Hondě CBF 1000, která se mi zdá na mou postavu (174cm) velká, dlouhá, těžká a mnohem hůř ovladatelná.
všem začátečníkům hledajícím naháče mohu Suzuki GSF 650 Bandit vřele doporučit!

Čadil
Čadil napsal 31.08.20 v 10:41 10b.