Honda NC 700D Integra (2018)

Vlastník cowcoosh
Vloženo 27.8.2020
Aktualizováno 17.10.2020

Velká motorka s oplastováním do tvaru skútru, s automatickou převodovkou, minimálním úložným prostorem.

Motorka koupena od inzerát

První dojmy - Přesedl jsem na ní z Hondy PCX 125, takže proti malému lehkému skútříku byla najednou těžká a velice silná. Foukalo mi na hlavu a v přilbě to vytvářelo nepříjemný hluk.

Motorku bych doporučil pro - pro lenochy

Doplňky na motorce - Držák mobilu s bezdrátovým nabíjením, přešití sedla, plexi Faco, deflektor Puig, kufry SHAD 3P

Vybral jsem si jí, protože mám rád automat, přitom mě lákaly vychvalované jízdní vlastnosti. Proti skútru se nekroutí, pěkně sedí a i v maximálních rychlostech cítím stabilitu. Spotřeba opravdu při pohodové jízdě okolo 3,5l.
Při jízdě se spolujezdcem občas při nechtěném vjetí do díry bouchnou přední dorazy. Nevím, zda je to i otázka nějakého nastavení. Každopádně nejraději má kvalitní povrch. Díry a hrboly pro ní nejsou. Ve městě v kolonách je výhoda její šířka - je poměrně štíhlá - pokud nenasadím boční kufry.

Na režim "D" má už okolo 60 rychlost 6, což možná šetří spotřebu, ale zní to dost pod otáčkami.
Pro pohodlí jsem objednal z Itálie nové plexi - vyšší o 11cm a také širší. Krásně kreje i ruce. Žel turbulence a hluk v přilbě zůstal. Proto další doplněk je malý deflektor, ale ani ten nezbaví hluku úplně.
Nechal jsem si přešít sedlo, nyní je mnohem měkčí a ani po delší jízdě netlačí.

Jsem spokojen a zatím bych neměnil.

rdol
rdol napsal 24.11.20 v 11:36 10b.

Vypadá luxusně. Zajímal by mne detail - připevnění držáku na mobil a pak samozřejmě porovnání 2014 x 2018. Takže se zeptám - Sluštice vedle Sibřiny? :)

Myschan
Myschan napsal 03.09.20 v 08:56 10b.

Máš krásnou barvu. Taky jsem o ní uvažoval, ale bohužel ta cena . Ale jinak samozřejmě za 10

KALUP
KALUP napsal 29.08.20 v 22:09 10b.

Geodet
Geodet napsal 28.08.20 v 09:36 10b.