renocar_unor

Kawasaki Versys 1000 (2020)

Vlastník Guny88
Vloženo 27.8.2020
Aktualizováno 27.8.2020

Pohodlnej,zábavnej cesťák. Kterej umí jezdit zatáčky kolem komína,ale dokáže Vás odvézt na konec světa.

Motorka koupena od Westmoto

Yamaha Tracer 900: Moc splašený
Ducati Multistrada 1260S: Cena

První dojmy - Padlo to hned do ruky. Jezdil sem multistradu 1200s a jelikoz sem chtěl novou motorku,tak sem byl na testu Tracer Gt,Multistrada 950,1260 . Nakonec vyhrál versys,protože prodejce udělal zajimavou cenu a padl do ruky. Zajímavej stroj kterej překvapí.

Motorku bych doporučil pro - Tomu kdo chce pohodlně cestovat z 90% silnici.

Doplňky na motorce - Padáky,kufry

Super motorka na cestování ve dvou s kufrmama a náloží,pohodlná i pro spolujezdce.
Motorka se cítí lépe na silnici,ale zvládne v pohodě i polňačku či lehký terén,ale záleží na obutí.
Motor velice příjemný chod a zrychlení již od 2ooo otáček,ale není to žádná bestie,která se snaží člověka zahodit při každém otočení plynu. 88kw je dostačujících,ale o něco víc koníků by to určitě sneslo.
Podvozek dobře filtruje i větší nerovnosti okrsek i našich českých silnic,ale zároveň se dá sprášit kde jaký supersport v zatáčkách. Podotýkám že mam Versyse bez el. podvozku. Je to sportovně cestovní stroj,se kterým se dá po práci sklouznout kolem komína a zažít srandu ale taky naložit kufry a mazat na konec světa.
Máma najeto zatím 2000 ale s každým km mě to baví víc a víc.
Toď pár slov o versysu,ale kdo chce podrobnou recenzi,internet je toho plnej.?

Guny88
Guny88 napsal 04.09.20 v 06:58

Děkujeme všem a mnoho km bez nehod

PanIvo
PanIvo napsal 03.09.20 v 19:40 10b.

Paulano
Paulano napsal 03.09.20 v 14:47 10b.

Pěknej stroj! Sám jsem po něm pošilhával, kdy mě na výstavě už loni zaujala verze SE. Tak ať slouží!

Pes69
Pes69 napsal 30.08.20 v 12:37 10b.

Druhej člověk z Jílovýho během tří dnů?? To byly nějaký prémie nebo takněco??

Motka super

jiřus69
jiřus69 napsal 28.08.20 v 08:32 10b.

jj tomu rozumím . Moc pěkná, pohodlná, slušný výkon - tak ať vám to spolu jezdí