BMW F 650 GS (2004)

Vlastník Ynhoj
Vloženo 25.8.2020
Aktualizováno 25.8.2020

Moje první velké moto, vybíral jsem asi 14 dnů než jsem narazil na tento kousek, který po vyzkoušení mi padl do oka včetně prodejce.

Motorka koupena od Poresin (Suchdol nad Lužnicí) - naprosto v pohodě, férové, přátelské, zůstáváme v kontaktu

BMW F 650 GS Dakar: důvod neuveden

První dojmy - Jízda super a zhodnocení až po větším nájezdu, zatím od 21.8.20 najeto cca 150 km. Zatím není jistota úplně v ruce, chce to jezdit, jezdit a jezdit než se vydám někam třeba na druhý konec republiky-to vidím na příští sezónu. Ještě je k tomu prostě trochu respekt.

Motorku bych doporučil pro - Určitě lidem s menší výškou i vahou, nakonec spousta žen je má také, váží s plnou nadrží cca 200 kg, to se celkem dá ukočírovat pokud se nemá zvedat proti svahu :-).

Doplňky na motorce - vyhř.rukojeti, padáky, 3 x kufr, USB

Průměrná spotřeba - 3.27 l/100km

Pasoval k mé výšce, brzdy OK, podvozek fajn, kufry super. Na cesty pro jednoho s bagáží to bude OK. Najeto cca 150 km, bohužel i první položení, ale to se stane i zkušenějším, naštěstí to bylo při téměř 0 km/h kdy jsem nechtě přejet zajíce a při dobrzdění jsem zapomněl nohy na stupačce...prostě blbost, ale škody téměř žádné. Moto se musí držet trochu v otáčkách, je to jednobuchar...Na nerovné cestě pěkně reaguje...skoro bych řekl, že to je takové jednostopé Subaru .

dragsterrr
dragsterrr napsal 25.08.20 v 14:05 10b.

kvalitny stroj, ktory Ti dlho vydrzi

co na to zajic, ze si to polozil? :)