BMW F 650 (1996)

Vlastník Čety
Vloženo 23.8.2020
Aktualizováno 2.4.2021

Starší cestovní enduro s 50t km. Jezdí krásně byla velmi dobře technicky udržovaná, jen ta kosmetika nic moc.

První dojmy - Byl jsem zaskočen výškou s mými 182 cm jsem dosáhl jen na špičky. Další aspekt byla celková výška, šířka a váha motorky. Motorka se mi zdála strašně vysoká( dost dělá i to plexi), relativně úzká a těžká (mít o 20 kg méně byl bych radši). Jinak jízda perfektní, krásně čitelná a velmi dobrý rate.

Doplňky na motorce - Mám vyhřívané rukojeti. 3 kufry- jeden original, dva plastové boční od GIVI

Určitě mezi klady je všestrannost. Krásně tlumí české silnice, do lehčího terénu také super (hard off-road jsem nezkoušel). Je velmi čitelná, plynulí nástup výkonu.

Mezi zápory je určitě výška sedla, není pro prcky.Mých 182 cm je jen tak, tak. Co mi lehce vadí je cukání které po překročení 3.2t otáček motoru zmizí, není se ale čemu divit, když je to jednoválec.

Celkově za mě super stroj, doporučil bych ji všem kteří hledají něco všestranného a nepotřebují moc výkonu. Je to samozřejmě stroj z 90tých let, takže něco jako ukazatel paliva, nebo ABS tu opravdu nehledejte. Cenově je také přijatelná do 50t kč, lze sehnat pěkný kousek.

hruso25
hruso25 napsal 24.08.20 v 10:22 10b.

Kravaťakom v BMW sa ani v tých najodvážnejšich snoh nesnivalo, aky bude mať komerčný úspech spoločný projekt a Aprliliou. To čo plánovali predať za tri roky, predali do roka.
Jedine čo mi je ľúto je, že aj keď BMW 650 GS a jaho dvojča Aprilia 650 Pegaso boli vyrabane v Noale v Taliansku, tak BMW je top kvalita a Aprilia talianská slušne povedané poruchove... Mal som Pegaso osem rokov a okrem prebijania (meneny regler) naprosto spoľahlivy stroj. Som hlboko presvedčeny, že aj tvoje GSko ti bude služiť na jednotku a bude ti robiť len s len radost.