Harley Davidson FXDB Dyna Street Bob (2015)

Vlastník pp66
Vloženo 23.8.2020
Aktualizováno 23.8.2020

Silný motor výborná ovladatelnost.

První dojmy - Motor má velmi dobrou dávkovatelnost ale nezvykle citlivý plyn.Zatáčky průjezd super takřka jak nahatá motorka,ale velké omezení na pravou stranu je výška výfuku.Oproti předešlé motorce nevadí ani vyfrézovaná vozovka a ani české náblitky po opravách

Doplňky na motorce - Koncovky cobra, přepákování

Již dlouho jsem uvažoval nad změnou motorky i když vždy k Hondě Shadow byl doma
i jiný úplně odlišný stroj.Nastal čas na změnu vybíral jsem minimálně rok a odzkoušel tak 7 HD a asi 6 ostatních.Nakonec vyhrálo HD Street Bob,
Jizdní vlastnosti vlastně není moc co vytknout kromě zatáček na pravou stranu které jsou více zavřené limit náklonu a podle mne horší zadní odpružení ,zdá se že motorka jde někdy až na doraz.Zkusím přenastavit tlumiče jinak bude výměna za jiné.Na co si pomalu zvykám je velmi citlivý plyn bez jakékoliv prodlevy.Řazení bych řekl že na HD dost přesné a velmi dobře fungující.Spolujezdce nikdy nevozím tak není co hodnotit.Brzdy mne mile překvapily jsou tak akorát ani agresivní ani moc měkké.Pravděpodobně ale do předu přidám ještě jeden kotouč i kvúli vzhledu.
Spotřebu u moto nijak neřeším mam najeto teprve nějakých 1800Km aještě stále si užívám ten výkon kontrolka dojezdu se rozsvítí někde 290 až 305Km což je tedy někde okolo 5L.Moto má sice 5 let ale najto jen 4000Km takže servis zatím žádný.
Nejsem žádný cestovatel moto mám pro zábavu a relax po Čechách a vybíral jsem tak aby se s ní dalo jezdit i po městě a ač má 300Kg ve městě se s tím krásně lítá.

PSanec
PSanec napsal 23.08.20 v 10:19 10b.

Moc pěknej klasickej čopr od Hd.Drátěný kola super.