renocar_unor

Suzuki DL 650 V-Strom (2007)

Vlastník Zvapi
Vloženo 21.8.2020
Aktualizováno 21.8.2020

Cesta přirozeného vývoje a rozumu z jednoválcového kladiva

Honda XL 1000V Varadero: Hmotnost, chtěl jsem už stříkačku (>2003) - cena, jít z Domina na čtvrttunového cesťáka se mi nechtělo
Aprilia ETV 1000 Caponord: Krásná, byl jsem se na jeden kousek podívat, ale projevil se italský původ - mašina pořádně nefungovala
Suzuki DL 1000 V-Strom: Nakonec jsem šel přirozenější cestou, třeba mě Strom chytne natolik, že jednou do litra půjdu
Honda XL 700V Transalp: Menší moto, nižší výkon, vyšší cena
Honda XL 600V Transalp: Přece jen už starší kousek, nevelký rozdíl oproti Dominu
BMW F 800 GS: Cena, ale jednou se k ní asi dostanu :-)

První dojmy - Jede to Brzdí to Nefouká :-)

Chtěl jsem vyzkoušet něco, na čem se dá odjet 300 km bez toho, aniž by člověk musel několikrát sesedat. Zároveň jsem hned nechtěl jít do cestovních tisícovek, takže zbývala střední třída cestovních endur.
Transalp je pro dva menší a postrádá nějaký ten výkon pro delší přesuny, 800 GS je zase cenově někde jinde. Strom je taková cesta kompromisů - ani pořádný cesťák, ani pořádné enduro, ale aspoň si vyzkouším, jak na tom s tím cestováním vážně jsem a podle toho se uvidí dál.

Najeto mám zatím pár km, dojmy a recenzi doplním později.

oranger
oranger napsal 21.08.20 v 21:30 10b.

ano, volba rozumu, po jednovalcovem kladivu se ti bude stýskat Ale pěkný stroj to je