Honda CBR 600RR (2006)

Vlastník klaraveronanaposled
Vloženo 19.8.2020
Aktualizováno 27.9.2023

Nejlepší motorka pod sluncem.
In love with my CBR600RR.

Yamaha YZF-R6: důvod neuveden

První dojmy - První dojmy po zesednutí z mé předchozí motorky (Kawasaki ER6 F) byly neskutečné. Co se týče celkového posedu a ovladatelnosti motorky - připadala jsem si jako bych seděla na nějaké raketě a nebyla jsem absolutně vyrovnaná s tím, že mám uřídit něco takového co se chová ostřeji a celkově co už trochu jede.Nakonec jsme kámošky jak hrom.

Motorku bych doporučil pro - Pro mě...

Doplňky na motorce - Mám úplně bombastický růžový pancéřový hadice od HELU.

Hledala jsem něco ''ostřejšího'' co se týče dravosti, posedu, rychlosti a jízdy. Chtěla jsem něco s čím budu moc jet bezpodmínečně na okruh a co mě bude bavit. Motorku jsem koupila s černýma kapotama, fosforově oranžovýma kolama a nápisama REPSOL. Až v dubnu 2020 jsem si ji udělala podle sebe. Má vše co si jen může motorka přát... a je jí dopřáváno opravdu hodně komfortu.

Díky mýmu kamarádovi, který motorku vlastnil, jsem měla možnost si ji na pár vyjížděk vypůjčit. Po několika kilometrech jsem zjistila, že tohle je pro mě to pravý ořechový. Ani za dobu co na ní jezdím neměním názor. Najeli jsme spolu cca 16 000km a stejně mi přijde, že motorku stále den ode dne více poznávám. A TAKY... konečně jsem tuto sezonu přišla na celkový nastavení, který mi sedí jak prd*l na hrnec. Co bych stoprocentně doporučila jsou pneumatiky MICHELIN PILOT POWER. Loni mě totiž přepadla ''hloupá'' a poslechla jsem rady jednoho známého... ''Strč si dozadu 190/50 a budeš jezdit jak Bůh. Mno... s motorkou jsem se prala neskutečně. Do zatáček jsem ji rvala surově rukama, překlopit motorku a jen tak si s ní ve dvojité zatáčce pohrávat byl pro mě nadlidskej úkol. Proto apeluju: nevymýšlej sra*ky a narvi tam rozměr, kterej tam patří.

Co bych závěrem asi dodala... nejspíš nic. Tato motorka je pro mě svatej grál.

Zkrátka - je nám spolu dobře.

Říkejte jí Mášica...

Falk49
Falk49 napsal 30.01.23 v 22:55 10b.

martulik
martulik napsal 25.11.20 v 13:39

Motorka hezká.
Prodávají se i lepší gumy.

klaraveronanaposled
klaraveronanaposled napsal 08.09.20 v 08:00

BlackGTI < Panenko skákavá, a kdo se někdy nenechal unést...
Intelektuál, hnidopich, knihomol...

BlackGTI
BlackGTI napsal 03.09.20 v 17:05

Jel jsem v autě před obci cca 70 takže to dokážu odhadnout :) 130 to bylo minimálně :)

Myschan
Myschan napsal 03.09.20 v 09:17 10b.

Je vidět, že ji máš ráda. Gratuluji a užívej si