PROFIL MOTORKY

Triumph Bonneville SE (2013)

Aktivní Profil uživatele

Vlastník nexus
Vloženo 19.8.2020
Aktualizováno 19.8.2020
Zobrazeno 484x
HODNOCENÍ PROFILU OD 5 UŽIVATELŮ
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 9.8

Popis motorky


Klasická motorka, jednoduchá koncepce a vzducháč bez zbytečností . Co víc si přát.

Více fotografii

Motorka koupena od FIRMA:Reviti - Guzziny (Břevnov (Praha 6 - Vsadil jsem na jistotu a opět koupil od Rencar. Skvělá domluva. Vše co se dohodlo platí , navíc příjemné popovídání . Víc než férová cena..

Výška jezdce: 180 cm

První dojmy - První dojmy --to je těžké . Měl jsem předtím guzzinu , takže srovnávám motorku , která měla charakteru na rozdávání s mašinou , která všechno dělá tak nějak dobře , ale už tam není to něco navíc , co Vám dá jen Guzzi. Jinak mašina mi padla na první dobrou .

Motorku bych doporučil pro - Pro Ty co chtějí jen vzducháč motor ,klasické budíky , bez elektroniky a dalších serepetiček.

Recenze

Původně jsem prodal Bellagio s tím , že už nebudu jezdit a končím ...Život tak nějak blbě zamíchal kartama a nic nepřálo dalšímu ježdění. Jenže zhruba za 3 měsíce po prodeji guzziny jsem zjistil , že nemůžu být bez motorky.
Začal jsem se dívat co by šlo koupit... Nejsem ten, koho fascinují nové mašiny s tvary transformers a spoustou elektroniky , která umožnila jezdit i lidem , kteří na cesty vůbec nepatří.
Jo , ale tím se mi výběr dost omezil. Jak říká můj kamarád , že jsem konzerva -má pravdu.. Hledání bylo krátké , shodou okolností měl na prodej motorku člověk od , kterého jsem už před tím kupoval a po zkušenostech s ním bylo rozhodnuto. Jeden telefon , rychlá domluva a složení zálohy.
Motorku mi dovezl domů a po vyložení z dodávky jsem musel znovu uznat , že tak jak mi motorku popsal , tak v přesně takovém stavu byla ..Recenzi píši až teď po roce ježdění : Mašina hodně na pohodu , dělá přesně to co má -jejím limitem jsou opět jen pneu Metzeler , které fakt nemusím-kloužou tak , jak před tím na Bellagiu . Brzdy žádná sláva ,ale dostačující vzhledem k tomu , jak se na této mašině jezdí. Přece jen to srovnávám s Brembo na guzzině. Podvozek pohodlný na naše cesty ideální . Převodovka naprosto přesná , jen občas mám potřebu řadit šestku , která tam není.
Dlouhodobá spotřeba kolem 4,2 -4,5 l/100 . Poruchy absolutně žádné. .Jen výměna oleje , jak v motoru tak ve vidlicích + montáž harmoniky a boční gumy na nádrž.
Na ježdění má nejraději okresky - dálnice je blbost a navíc nuda ..
Je to prostě pohodové ježdění .

Nejnovější komentáře

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
valivali
valivali napsal 02.10.20 v 09:22 9b.

No jo, ale Bellagio je jen jedno...

marafzs600
marafzs600 napsal 23.08.20 v 23:15 10b.

intuic
intuic napsal 20.08.20 v 23:44 10b.

Motorky jsou jako ženy...Vášnivou, ale vrtkavou miluješ chvíli , klidnou a spolehlivou máš rád dlouho ...

Guzza
Guzza napsal 20.08.20 v 10:17 10b.

Motorka pekná,ale z tvojej recenzie cítim smútok.
Prečo si nešiel znova do Guzzi?

Milan1963
Milan1963 napsal 20.08.20 v 07:48

Více komentářůTOPlist