Triumph Bonneville SE (2013)

Vlastník nexus
Vloženo 19.8.2020
Aktualizováno 19.8.2020

Klasická motorka, jednoduchá koncepce a vzducháč bez zbytečností . Co víc si přát.

Motorka koupena od FIRMA:Reviti - Guzziny (Břevnov (Praha 6 - Vsadil jsem na jistotu a opět koupil od Rencar. Skvělá domluva. Vše co se dohodlo platí , navíc příjemné popovídání . Víc než férová cena..

První dojmy - První dojmy --to je těžké . Měl jsem předtím guzzinu , takže srovnávám motorku , která měla charakteru na rozdávání s mašinou , která všechno dělá tak nějak dobře , ale už tam není to něco navíc , co Vám dá jen Guzzi. Jinak mašina mi padla na první dobrou .

Motorku bych doporučil pro - Pro Ty co chtějí jen vzducháč motor ,klasické budíky , bez elektroniky a dalších serepetiček.

Původně jsem prodal Bellagio s tím , že už nebudu jezdit a končím ...Život tak nějak blbě zamíchal kartama a nic nepřálo dalšímu ježdění. Jenže zhruba za 3 měsíce po prodeji guzziny jsem zjistil , že nemůžu být bez motorky.
Začal jsem se dívat co by šlo koupit... Nejsem ten, koho fascinují nové mašiny s tvary transformers a spoustou elektroniky , která umožnila jezdit i lidem , kteří na cesty vůbec nepatří.
Jo , ale tím se mi výběr dost omezil. Jak říká můj kamarád , že jsem konzerva -má pravdu.. Hledání bylo krátké , shodou okolností měl na prodej motorku člověk od , kterého jsem už před tím kupoval a po zkušenostech s ním bylo rozhodnuto. Jeden telefon , rychlá domluva a složení zálohy.
Motorku mi dovezl domů a po vyložení z dodávky jsem musel znovu uznat , že tak jak mi motorku popsal , tak v přesně takovém stavu byla ..Recenzi píši až teď po roce ježdění : Mašina hodně na pohodu , dělá přesně to co má -jejím limitem jsou opět jen pneu Metzeler , které fakt nemusím-kloužou tak , jak před tím na Bellagiu . Brzdy žádná sláva ,ale dostačující vzhledem k tomu , jak se na této mašině jezdí. Přece jen to srovnávám s Brembo na guzzině. Podvozek pohodlný na naše cesty ideální . Převodovka naprosto přesná , jen občas mám potřebu řadit šestku , která tam není.
Dlouhodobá spotřeba kolem 4,2 -4,5 l/100 . Poruchy absolutně žádné. .Jen výměna oleje , jak v motoru tak ve vidlicích + montáž harmoniky a boční gumy na nádrž.
Na ježdění má nejraději okresky - dálnice je blbost a navíc nuda ..
Je to prostě pohodové ježdění .

Beny87
Beny87 napsal 06.06.23 v 21:24 10b.

-Jury-
-Jury- napsal 04.09.22 v 15:49 10b.

Moc pěkná mašina

Myschan
Myschan napsal 19.07.22 v 07:26 10b.

Pěkná motorka a bílá jí sluší. A to, že jsi poznal, že nemůžeš být bez motorky jen dokazuje, že jsi motorkář

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 22.05.22 v 23:41 10b.

Je prostě krásná.
Naprostý ideál k tomu, jít se s radostí jen tak projet.

Amri
Amri napsal 07.03.21 v 15:18 10b.