Yamaha XJR 1300 (1999)

Vlastník danny3716
Vloženo 14.8.2020
Aktualizováno 3.10.2021

Vždy se mi mooc líbíla a tak jsem se po dlouhém rozmýšlení konečně rozhoupal a je domááááá

První dojmy - Jel jsem si pro ní do Plzně. Cesta domu nebyla úplně jednoduchá. Velmi široká řídítka bez závažíček a vibrace se nedali dlouho vydržet. Vůle v ložiskách zadní kyvky stojí za to. Cestu jsem si užil i tak. Je to můj první čtyřválec.

Doplňky na motorce - Na motorce jsou padáky, kufry, větrný štítek.

Po Yamaze XJR 1300 jsem pokukoval vždycky. Síla motoru. Vzhled. Zvuk motoru. To jsou hlavní důvody ke koupi. Čeká mě na ní dooost práce. Není jediná věc, která by nepotřebovala péči :( . Tak se těším na zimní měsíce v garáži.
Motorka byla upravená do Scramblera. Kožené kufry a speciální sedlo a blinkry. To se všechno bude prodávat. Není to úplně ošklivé, ale není to můj šálek kávy a tak to vrátím do původního stavu. Určitě bude mít jinou barvu a samozřejmě bude určitý tuning.

Tak hotovo, nový profi lak, nové pneu, brzdy, ložiska v kolech a v zadní kyvce

Jetklenor
Jetklenor napsal 20.01.22 v 17:48 10b.

Ahoj Danny.

Malinko jsem zpozorněl, když jsem na webu narazil na tvou vymazlenou 13tistovku.

Musím říct že je přesně podle mého gusta ??
Ta extra maska je něco originál nebo je to z jiné motorky?

Mám stejný model jako ty a přemýšlím o mějakém větrolamu a ten tvůj je šik. Mohl by jsi mi naznačit kde to vyguglit ?

Děkuji za odpověď

Lukáš Klenor