Honda CBR 600F (2005)

Vlastník ILA
Vloženo 13.8.2020
Aktualizováno 24.8.2020

...to jsem si takhle jednou šla zacvičit do fitka vedle dealera Hondy a místo pekáče buchet si odnesla papíry od nové motorky.

Motorka koupena od Autoelegace Brno

První dojmy - Od prvního svezení čiré nadšení, motorka je hodná, uživatelsky přívětivá, odpustila mi i nějakou tu jezdeckou chybku, žádný problém nebyl ani v dešti (předvídatelný výkon motoru), při manipulaci...

Motorku bych doporučil pro - Komukoliv od začátečníků, až po pokročilé.

Doplňky na motorce - Popuštěné vidlice o 1cm a u sedláře snížené sedlo - a se svými 163 cm se cítím, jako dlouhán na tříkolce..:)

Moje druhá v pořadí dospělácká motorka (prvnička byla pro začátek skvělá Kawasaki ER-5). Motorku jsem si koupila novou před 14 lety, ale vkládám až nyní, tudíž recenze je spíš retrospektiva... Motorka mi byla celá ta léta spolehlivým parťákem. Projela se mnou nejen celou ČR, ale také nebyl problém dát v sedle za den výlet k moři přes rakouské Alpy. Neztratila se ani na brněnském okruhu, kde jsem s ní absolvovala motoškolu. S odstupem času ji můžu charakterizovat jako hodnou, ale i dostatečně rychlou, s dostatečně citlivou, ale současně nezáludnou odpovědí na povely do řidítek, otočení plynu a stisk brzdové páčky. Koupě rozhodně nelituji, prodej jsem opravdově obrečela...

Závěr po 14 letech a 30 tisících kilometrech: Hakuna matata... žádná závada, žádný problém..

ILA napsal 24.08.20 v 15:14

K167: děkuji za kompliment - jaká majitelka, taková motorka , první zájemce si ji hned odvezl. Spíš jsem využila inzerce pro vložení profilu, nenecháš si motorku nějakou třetinu svýho života, kdybys s ní nebyl spokojenej

ILA napsal 24.08.20 v 15:06

DrDNA01: ... asi dobrej fotograf

ILA napsal 24.08.20 v 15:05

Puffybodie: děkuji za komentář . Bych tě i svezla, ale mám bezva kluka a motorku už novou (a ta má mínus 3 válce, fakt nejede jak skutr a fakt asi žere víc

K167
K167 napsal 20.08.20 v 23:06 10b.

Nejsem diplomat, takže napíšu popravdě, jak to vidím: je očividné, že recenze byla spíchnuta za účelem prodeje dotčeného motocyklu, takže nic-moc. Ovšem majitelka je moc hezká, takže 10 bodů. Soráč, kluci.

DrDNA01
DrDNA01 napsal 14.08.20 v 17:03 10b.

Máš to hezky nafoceny...