Kawasaki EL 125 Eliminator custom (1991)

Vlastník Petan51
Vloženo 12.8.2020
Aktualizováno 12.8.2020

Tato motorka je suprová svojím designem, jízdníma vlastostma, motorem atd.. Určitě nebudete smutní když budete kupovat.

Honda CBR 125R: důvod neuveden

První dojmy - Tato motorka je super pro nováčky, protože neni moc výkonná ale dokáže jet i hodně, když jí dáte. Nízký posez, takže pro nižší lidi super a zvuk má hezký. Nic mě na ní zatím nezklamalo.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky a pro pohodáře, kteří se někam neženou.

Doplňky na motorce - Padáky, tašky, světla navíc,

Proč jsem sis ho vybral? Protože jsem na něm dělal i autoškolu a líbila se mi vzhledem a jízdníma vlastnostma. Jelikož toho nemám moc najeto, tak vám alespoň něco napíšu. Motor šlape slušně, ale jak je to malý obsah tak musíte častěji podřazovat. Brzdy pracují slušně, vepředu kotoučová, ale v zadu bubnová, což je horší. Podvozek je super, houpe se to nádherně. Ovladatelnost je nádherná. Ze spolujezdcem jsem ještě nejel. Bohužel nemá to žádny úložný prostor (nebo asopň jsem žádný nenašel). Spotřeba je 3,5 l na 100km a banda je na 13 litrů. Motorka se nejlépe cítí mimo město a na okreskách, ale v terénu není dobrá. Dá se s touhle motorkou nádherně cestovat.

Sally77
Sally77 napsal 27.04.23 v 17:42 10b.

Ahoj, prosím tě ve které autoškole se jezdí na chopru? Ráda bych se tam přihlásila.
Jinak se mi moc líbí to plexi asi si ho na svý elmino taky pořídím.
Dík a hodně super zážitků na cestách.