Harley Davidson FLHR Road King (2007)

Vlastník davidsochor
Vloženo 11.8.2020
Aktualizováno 30.11.2020

Tezky stroj ,design vypada radove o 20 let starsi nez je :).Vyjimecna barva,takovych modrych jsem moc nevidel...

První dojmy - Pohodlny posaz,do zatacek jde krasne,zatah motoru paradni,komfortni misto pro batuzek. Po zmene obuti originalniho Dunlop na Metzeler je podvozek jiz take velmi stabilni.

Po trech krasnych letech se Sportstrem ,byla nutna vymena typu HD kam se mi vejde komfortne i batuzek.Puvodne jsem Road King vubec nechtel,jeho mohutna predni paprdovska stavba se mi ani trochu nezamlouvala,ale testovaci jizda posleze rozhodla.Laska ke klasickemu designu prednich svetel vzapeni.
King si na krale nehraje,on jim jednoduse je,aniz by k tomu potreboval vyssi rychlosti ci motorove vykony.
Delsi trasy jsou naprosto na pohodu,vicemne se ti nechce ani ze sedla slejzat.
Pozitivne hodnotim jak snadno a rychle mohu Kinga pomoci rychloupinaku prestavet na jiny vzhled ci ucel.Z plnohodnotneho cestaka na odlehceny cruiser staci 15 min.

Poruchy :v 60 000km novy stator alternatoru,jinak jen bezna ale dukladna udrzba.
Kupovano s 40 000km,ted neco kolem 100 000,kdy ji vlastnim cca 6 let.

10/2020 Prodano do dobrych rukou ,verim ze bude delat novemu majiteli stejnou radost jako me.

kuklic
kuklic napsal 01.10.20 v 20:20 10b.

Krasnej.

vajdi217
vajdi217 napsal 11.08.20 v 21:16 10b.

Krásná motorka . Chválím a přeju pohodu na cestách. Taky mám obutý Metzeler a potvrzuju spokojenost. A ta možnost variability a možností přestaveb se mi u Harleje taky moc líbí. Ikdyž já už to nechám tak jak to je

widowmaker
widowmaker napsal 11.08.20 v 14:57 10b.

parádní stroj