Harley Davidson VRSCR Street Rod custom (2007)

Vlastník Martin_es
Vloženo 8.8.2020
Aktualizováno 1.9.2023

Jako každé HD, jedná se o polotovar a je potřeba si to trošku doladit.

První dojmy - První dojmy z motorky nejsou podstatné, protože jsem jí hned rozmontoval a začal svůj první projekt.

Motorku bych doporučil pro - Tento model bych doporučil asi všem. Ale to, co jsem z toho vytvořil, tak to jen opravdovýmu magorovi, jako jsem já, protože jenom z pohledu na motorku vás bolej záda a to nemluvim o tom, jak se krásně ovládá :D

Doplňky na motorce - Zabudované zadní světlo s blinkry v sedačce, přední blinkry na konci řídítek, přední LED světlo, silniční řidítka, cafe racer zrcátka, Highwayman výfuk, custom airbox cover se zabudovaným tachometrem, podsvícení motoru zeleným neonem, předkopy z vrsca, zadní pneu 200/50/18 Metzeler, kratší zadní pružiny, vzduch. filtr K&N, zkrácení zadního blatníku

Jak už jsem zmíňoval, chtěl jsem si udělat něco podle sebe a od kamaráda mi přišla nabídka na VRSCR s 8000km. Ideální stroj na přestavbu, protože originál opravdu neni moc atraktivní. První šlo šírší kolo dozadu 200mm. Ty 2cm od originálu jsou znát. Airbox cover se zabudovanym tachometrem byl samozřejmost, protože ta kaple na řidítkách je otřesná. Další byly kratší péra, ať jí dostanu trošku na zem. Lepší světlo, abych večer něco viděl a pak jsem si řekl, že chci mít nohy dopředu. Kdybych vědel, kolik s tim bude sraní, tak to nikdy neudělám, ale stane se. Řidítka mám doma asi troje, ale nakonec mě napadly vlašťovky, takže z motorky se stal showbike. Dá se na tom jet tak kolem baráku a zpátky, protože budete mít záda v hajzlu, ale každá frajeřina něco stojí. Tahle motorka neni účelová. Tuhle jsem si udělal na wow efekt, tak snad to vyjde. Každopádně jěstě neni hotová, ale tohle je zatim konečná podoba. Přístí sezonu asi vymyslim něco odvážnějšího se zadkem.

Firepilot
Firepilot napsal 15.03.23 v 14:22 10b.

jiřus69
jiřus69 napsal 13.03.21 v 15:48 10b.

Tak tahle úprava dopadla na výbornou
Moc pěkné

PSanec
PSanec napsal 09.08.20 v 12:15 10b.

Pěknej kousek a šikovnej úpravce.

BožíJezdec
BožíJezdec napsal 09.08.20 v 00:27 10b.

Komentář je povinná položka!