Čína Pitbike (2007)

Vlastník Vy-mi
Vloženo 4.8.2020
Aktualizováno 4.8.2020

Už to vypadalo že se na motorce dlouho nesvezu. Tok mých financí se vydal jiným směrem. Naštěstí tu ale máme levný čínský "biky".

První dojmy - Oproti mladšímu číňanovi nesoucímu název Sky, proslulému díky praskajícímu rámu, kterého jsem jezdil před tímto, je tento pit ovladatelnější a trochu líp zpracovaný. Při koupi to ale byla vylítaná mr.ka. Co taky čekat za 5klacků. Holt chtěl jsem XB33 aspoň se 140cc motorem a rozpočtem do 10K.

Doplňky na motorce - čína zalamovačky, potah sedla, modry gripy, 150cc motor, tlumič DNM, db killer

Asi netřeba představovat. Z těch levných čín jedna na kterou jsem neslyšel přehršel hejtů. V celku se mi líbila.
Servis ve stokorunách. Nejsou prachy na nic většího a finančně náročnějšího. Koneckonců na to moje hodinový ježdění kolem baráku kdy jsem rád že jedu rovně případně vyjedu nějaký kopeček to úplně stačí. Hlavně že se na chvíli vyrvu ze stereotypu.

Magooor
Magooor napsal 04.08.20 v 10:44 10b.

Dobře ty koukám, že máme obdobný problém s nedostatkem času. Adresu znáš a jsi jedinej komu bych Rexe půjčila. Když budeš mít čas a náladu tak se ozvy...