Gilera DNA 125 (2001)

Vlastník martin_vavra
Vloženo 3.8.2020
Aktualizováno 3.8.2020

125cc se dá řídit s řidičákem B. Gilera DNA 125 nyní 210.

První dojmy - Jezdí se na tom jako na motorce, jen neřadím a nemám spojku :). Váží 130kg, takže je ve městě hodně obratná. Má to výhody skútru i motorky. Nejlepší věc je úložný prostor.

Doplňky na motorce - Karburátor a vlastně celá sestava byla na jaře 2020 na brzdě motoru a vše seřízeno do maxima :).
Airbox pryč - přímý vzduchový filtr.
Variátor - Malossi Multivar 2000.
Homologovaný laďák - Turbo Kit GMax 4T
Nové převody.

Tohle malé peklo na kolečkách má maximálku 130km/h na necelých 8000 otáček. Asi by z toho šlo vyždímat víc, ale člověk to chce jako živý stroj do města.
Díky novému laďáku a vzduchovému filtru to při jemné jízdě jenom přede jako nějaký skútřík, ale jak vezmete víc za heft, tak je to hukot.

Jezdím převážně Prahu. Takže křižovatky anebo zase rychlé úseky.
Oblíbené výlety na sever od Prahy nebo třeba na Moravu.

Lukyn78
Lukyn78 napsal 19.03.21 v 03:07

Jeste by me zajimala fotka jak to vypada bez to silenyho air oxu,z druhe str.A dalsi vec,merime stejne a prisel jsem si na tom dost trapne,jako vasa na bonbonu,mam sice ridicak A,uz jsem mel dve silne masiny,ale tenhle ďáblik me stale laka,je s nim sranda.Takze jake mas zkusenosti s lidmi?Nesmejou se?
Ke vsemu mam 90kg,tak se rozmyslim,ale moc bych ji zas chtel.Chtel bych take jina riditka,vyssi,jako ma normal.nahac

Lukyn78
Lukyn78 napsal 19.03.21 v 02:58 10b.

Ahoj,moc pěkna,taky jsem ji vlastnil,ted se mi po ni styska a uvazuji o dalsi.Nasel jsem primeho dealera z Prahy.Nabizi i zvýseni vykonu,ja bych to sam nezvladl,nejsem technicky typ.
Necham si ale pritahnout 180tku + ten kit.Kolik te ten kit stal?Nemel bys nejake videjko jaky ma ten tvuj laďak zvuk?
734835053,posli pls na wats app. Davam max bodu ?
Nebo nemas neco na fb?pokud ho mas,posli jak te najdu