renocar_unor

Beta Euro 350 (2005)

Vlastník Pikec
Vloženo 2.8.2020
Aktualizováno 3.11.2022

No není to krasavice? Pro někoho ano, pro někoho ne. Pro mě ANO Je to Ital se srdcem japonečka.

Motorka koupena od FIRMA:Luboš Sedláček - RedBikes (Věžnice

Beta Jonathan 350: Né, prostě jsem čučel na net a kukal po motorkách a i tuto jsem neznal.

První dojmy - První dojmy no prostě nádhera. Mimo jiné krásná obrovská palivová nádrž, která pojme 22 litrů.

Motorku bych doporučil pro - Jakožto začátečník na takovéto motorce, věřím že je určená pro mě:-) Doposud jen Fichtl, Simson a skútry max do 125ccm.

Doplňky na motorce - No doplněk, chyběl kryt předního pastorku (kolečka) řetězu. Tak kolega kamarád, já asistoval, vyrobil velice povedený kryt. Trocha hrabání v elektrice a to USB vývod pro napájení kamery SJ4000 a zástrčka USB pro případnou navigaci nebo v nejhorším i mobil.
Únor 2021 od začátku mě prudil špatný přístup k olejoznaku motorového oleje. Tak jsem pomocí poněkud většího vrtáku udělal do plastu otvor a do něho vložil gumovou průchodku. A hned je krásně vidět na množství oleje.

Průměrná spotřeba - 3.58222 l/100km

Abychom se se synkem časem nedohadovali, kdo že na čem to pojede. Tak koupena tato krasavice. Koupě opět bez velkého rozmýšlení, prostě na fotce krásná a ve skutečnosti to samé. Nic jsem o tomto stroji nevěděl a i cena byla zajímavá i když už za to se dala pořídit nějaké Virago 535ccm nebo i 750ccm.
Naježděno za týden slabých 600km a spokojenost. Při rychlosti nad 100km jsou mírné vibrace, ale dávám to zatím za vinu špatně vyváženým pneumatikám. V plánu nákup nových, tak se uvidí. Sem tam bojuji z neutrálem

Říjen 2020 při nájezdu 26524km : provedena výměna řetězové sady, nová zadní pneumatika (Dunlop D404 140/90 R15 70H), přední vyvážená a vibrace jsou ty tam, seřízení vůle ventilů, kontrola ložisek kol a řízení.

Listopad 2021 při nájezdu 33050km : nová přední pneumatika (Michelin Pilot Activ 120/8 R16 60V), oleje v předních vidlicích, seřízení ventilů, napnutí řetězu. Během roku olej v motoru + filtr. Mazání řetězu každých cca 500km až 1000km. Za rok naježděno něco málo přes 6400km a velká spokojenost. Tak a zjara uvidím co na motocykl řekne ta nová přední pneu.

Říjen 2022 při nájezdu 36518km : tak samodomo provedena výměna motorového oleje a filtru, vzduchový filtr kontrola a vyfoukání (nebylo potřeba jevil se čistě), komplet výměna brzdové kapaliny. A i ta přední pneumatika je taky moc spokojená Proč tentokrát tak málo naježděno? (cca 3500km) No motocykl přenechán za budoucí úplatu synkovi, tak na ní drandí povětšinu času už jen on. U mě je od srpna BMW F650CS a na té jezdím dá se říci denně. Jo a chvilku jsem pojezdil i na Honda CX500 než nakonec šla na velký motor servis, který si ta kráska zaslouží.

Hustey-Dneprson
Hustey-Dneprson napsal 23.09.22 v 14:07 5b.

Ahoj, hezká mašinka. Tuto motorku jsem před pár lety koupil tátovi, kterému teď upadla a pár dílů se podřelo.
Hledám na webu, ale moc dílů na to není. Halvně potřebuju ty chromovaný plasty, ostatní nějak pořeším. Nemáš nějaký kontakt, kde hledat?

Díky za info.

BIG-daddy
BIG-daddy napsal 29.08.22 v 08:22

Ty vychytávky nemaj chybu...

BIG-daddy
BIG-daddy napsal 29.08.22 v 08:21 10b.

Zajímavá nádhera

tomcruise77
tomcruise77 napsal 15.03.21 v 15:22 10b.

kdyby tam byl místo řetězu ozubeny řemen, tak je to paráda.

hansdorf
hansdorf napsal 14.03.21 v 20:23 10b.

Myslím, že jsi chybu neudělal - design a vzhled je bez chyby - značka s tradicí a chutí něco dokázat, žádná velkovýroba ale poctivá práce. Vypadá to na spolehlivou a pohodovou jízdu.
Taková krásná italská holka.
Bez plexi by se mi líbila ještě víc, ale to je jenom osobní názor.
A prodejce je bezva.