Triumph Street Triple R (2015)

Vlastník Omg.Bueno
Vloženo 1.8.2020
Aktualizováno 10.8.2020

Lehká a obratná hračka s dokonalým tříválcem.

Triumph Street Triple RS: důvod neuveden

První dojmy - Po delší době bez motorky jsem čekal horší seznamovačky. Ale ta motorka se řídí prostě a jednoduše skoro sama. Ve verzi RX je i QS a je to vážně lahoda. Pokud bude změna motorky, určitě sáhnu jen po novějším modelu.

Skoro 4 roky bez motorky se na člověku podepsaly a kamarádi to viděli. Letos jsem chtěl ještě šetřit a skočit do nového Street tripla rs 2020. Nicmémě slintání na vše co projelo kolem bylo okatý a pak nastal ten den. Kámoš koupil novou Brutalku 800rr, neměl jí ani 24hodin, přijel za mnou a i po době za řidítkama mě doslova přemluvil, ať se jdu projet. No hajzl.. Věděl proč to dělá, protože do týdne byl Street doma. Koukal jsem po netu a nikde nic k mání nebylo.. Pár Streetů R, co stály za zvážení a jedno RX, kterých v inzerci moc není. Po krátkym telefonátu se hned druhej den jede na kukačku na údajně lehce padlou motorku jen se škráblym víkem motoru. Jelikož byla jen jedna fotka, jel jsem s pocitem, že se vrátím s prázdnou. Na místě před garáží na stojanu stála doslova zánovní motorka se škráblym víkem. Celkem i věřím 16tkm na budíku a po prohlídce nedočkavě startuju a přes kravál SC Projectu CR-T končí debata a jde se hned na projížďku. Výjezd na hlavní, držka odnucha k ucha po nakopání všech 6ti kvaltů snad jeste do 60km/h. Ten quickshifter je prostě top. No jsme ohřátý a začínáme tahat a sázet to tam pod plynem. Nad Streetem jsem slintal ještě před koupí Cbr 600rr 2008 a teď zpětně lituju, že jsem se pro něj nerozhodl už tenkrát. Tříválec je dokonalej..jak zvukem, tak projevem. O brzdách Hondy jsem si myslel, že jsou slvělý, ale Street mě vyvedl z omylu a ukázal, jak se brzdí. Po měsíci mám najeto přes 3tkm a i přes ne zrovna nejlepší obutí už se ozval i hlásič na stupačce a kupodivu to nebylo při pádu. Ať se tu nerozplývám donekonečna. Chtěl jsem Street RS2020 a skončil jsem s krásnou limitkou Rx, která má barvy a podsedlovku z Daytony a navíc quickshifter. Nelituju ani kilometr, tak snad to brzy nezahodím.. Nutí to kravit.

pkkaca
pkkaca napsal 03.08.20 v 00:26 10b.

Hezký stroj a vypadá,že je pro kravení stvořený,ale hlavně nekrav,až pojedu proti Tobě