Honda CB 650R (2020)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 36 záznamů

Sir_CHerokee
Sir_CHerokee napsal 06.02.22 v 15:51

Pěkné čtení. Měl jsem to podobně, a teď se mi po CBéčku stýská, nejlepší je mít obojí.

drake1961
drake1961 napsal 20.12.21 v 22:16 10b.

...

dekel
dekel napsal 06.08.21 v 07:36 10b.

pekný článok , hlavne pekne a úprimne popísané strasti a roadosti začiatkov

Michal_1982
Michal_1982 napsal 23.02.21 v 12:23

Hezký článek. Mám to úplně stejně, jen mi chybí ta motoškola na kterou se chystám letos. minulé léto jsem nestihl. Po měsíci ježdění mě ze zadu v koloně nabralo auto a motorka šla na skoro 3 měsíce do servisu. Naštěstí se měnily jen poškrábané díly a já byl taky v pohodě. Je to moje první motorka a jsem z ní nadšenej. Přeji hodně spokojených km

Michal_1982
Michal_1982 napsal 23.02.21 v 12:20 10b.

Super

iPetrCZE
iPetrCZE napsal 10.08.20 v 10:17 10b.

Proste super motorka a pekny povidani

PYTEL1
PYTEL1 napsal 06.08.20 v 14:50 10b.

Bedyn76
Bedyn76 napsal 06.08.20 v 13:28 10b.

Dobrá volba, jak ohledně motorky, tak k absolvování autoškoly, já se ke koupi odhodlal či našel na to čas o pár let později (ve 44 letech). Honda CB650R byla jednou z mých voleb motorek, nakonec vyhrála ta větší.

Sete
Sete napsal 06.08.20 v 07:50 10b.

Pěkně napsáno

pekos10
pekos10 napsal 03.08.20 v 20:16

Napsáno super - jak něco najedeš přesedlej na CB 1000 R

Pro-sek
Pro-sek napsal 03.08.20 v 15:25 10b.

Gratuluju k výborné volbě do začátku. A přeju jízdu končící vždy a jen až doma v garáži. Btw. výborné čtení, jeden by dostal chuť si tu hondici taky koupit.

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 03.08.20 v 15:18 10b.

Jóóó, udělat si radost, tak to má být.
Užívej a ať ti dělá rohlík od ucha k uchu. Je to pěkná mašinka.

DartinParchantin
DartinParchantin napsal 03.08.20 v 12:41 10b.

Zdar. Koukám, podobný příběh, jako ten můj. V 34 s nulovými zkušenostmi jsem se rozhodl, že jsem vlastně vždycky motorku chtěl. V srpnu 2019 jsem koupil modré CB650R a doteď najezdil něco málo přes 16k km.
Ta motorka je úžasná. Nejen, že je to designové porno, ale navíc má parádní podvozek, výborný motor a je skvěle ovladatelná.
S motoškolou rozhodně souhlasím. Mě jeden den motoškoly na okruhu dal víc, než celá sezóna ježdění jen tak.
Jsem asi hoďku a půl cesty od tebe směrem na sever. Můžem se klidně někdy potkat na půl cesty a projet se a pokecat.
Pokud by tě něco zajímalo o téhle motorce, klidně napiš. Pokud budu vědět, rád odpovím.
P.S. Myslím, že Motoškola Landa má ještě volná místa na 14.8. na motoškolu na okruhu ve Vysokém Mýtě. Já tam určitě budu
Přeju hodně zábavy bez nehod.

Hatakka
Hatakka napsal 03.08.20 v 10:46 10b.

Cenim si toho, ze tady jsou take lide, kteri teprve zacinaji, mne bylo dokonce 43 kdyz jsem si udelal ridicak, ted jezdim teprve rok a snazim se k tomu pristupovat stejne jako ty. Jinak CB650R je nadherny stroj, mel jsem tu moznost na nem jedzit a byl jsem nadseny..

Kulinek napsal 03.08.20 v 08:53

cebeer, díky za příspěvek a za přání, Tobě také přeji jen pohodové okamžiky

Kulinek napsal 03.08.20 v 08:52

Mara8993, máš pravdu s tou autoškolou, takhle to vlastně je i u auta. Já to tak i beru, získal jsem pouze řidičské oprávnění, ale jezdit člověk musí roky. Je pravda, že díky 22 letým zkušenstem z auta člověku odpadá řešení krom mašiny klasického provozu, protože to už má načteno, ale o to víc to může být zrádné. Je pravda, že poslední dva dny si již jízdu vyloženě užívám a dokonce zmizel problém s ustálenou rychlostí a jízdou po obchvatu, kvůli rychlejším přesunům. Máme u nás silnice, kde nemohou kamiony a tam denně brázdím, za víken padlo asi 400 km a mám z toho fakt radost

Kulinek napsal 03.08.20 v 08:48

PetaBagr, já dělal rozšíření na A na "tajňačku" Oblečení v práci a když na to moja přišla, tak se rozbrečela No, teď už jsem ji i vezl a nakonec má i radost

Mara8993
Mara8993 napsal 03.08.20 v 06:26 10b.

Parádní stroj do začátku Určitě jak píšeš, odpustí ti mnohé a nevytrestá každou chybu. A motoškolu určitě navštiv nejlépe ale nějaký individuální kurz ať zjistíš co ta motorka vlastně zvládne a jak ji lépe ovládat, v té fabrice na řidičáky která si říká autoškola totiž ještě na motorce nikdy nikoho za ty prachy nenaučili jezdit. Jo a až tě uvidím projíždět tak se nediv že tak čumím, moc se mi to novější Rko líbí a jezdí jich zatím dost málo

Sir_CHerokee
Sir_CHerokee napsal 02.08.20 v 23:13 10b.

Krásný kousek. Mám stejnou. Chci se zeptat, jak to máš s benzínem? Právě dneska jsem si všiml..poslední dílek na stupnici, přijedu k Benzině, naberu plnou...a vešlo jen 8 litrů. Tuž to ukazuje nějak divně...

PetaBagr
PetaBagr napsal 02.08.20 v 22:20

To byly kecy doma co, ))

cebeer
cebeer napsal 02.08.20 v 17:55 10b.

Napsané s pokorou, člověkem, který to má v hlavě v pořádku. . Moc Ti přeji, aby Tě nikdy neohrozil někdo, kdo takovou hlavu nemá. Hodně štěstí na cestách.

Brumbaal
Brumbaal napsal 02.08.20 v 09:15 10b.

No paráda, hezky napsaný gratuluju. Se vším souhlas a bod č1 čtyřikrát podtrhnout, je to přesně tak. Vybral si asi úplně nejlíp jak to šlo! Honda je Honda a ta Nikdy nebude nudná, jak spousta lidí furt mele! Honda tě v ničem nebude nikdy rušit jako nějaký "skvelý SVčko s koulema". Tahle ti navíc bude vyhovovat výkonem i za 5let. Mít na ni tak už je doma. Jen se na ní hezky vyjezdi a nech se větrem pořádně vošlehat :) čím míň se budeš motorky držet tím líp a je hrozně dobře že si jezdíš dělat osmičky na plochu, uvolní tě to a sžiješ se s tim. Já bez toho skoro ani nevyjíždim, vždycky mam u toho takovou malou rozcvičku pro sousedy S větrem ti časem pomůže i kožená komboška která taky funguje jinak a helma s menší skořepinou je taky výhoda. Uvolnění, koukej do dálky a kam chceš jet ať si nekoukáš pod kolo, to tě pak rozhází kdejakej vánek. Já třeba ani kapotáž nechci. Necestuju dálky, chci se jen bavit a cejtit všechno Tak čau a ať to lítá 10 za upřímnost

Kulinek napsal 02.08.20 v 08:26

Gurun, rád se někdy projedu, často dělám okruh směr Hluk a prázdné hezké cesty na Blatnici a zpět UH a UB, takže Tě zvu na projížďku, rád se nechám zhodnotit

Kulinek napsal 02.08.20 v 08:24

Díky moc všem za podporu! Vcera jsem jezdil snad půl dne a načítal vyšší rychlosti na komunikaci s minimálním provozem, abych ty poryvy nacetl. No na konci dne ty nepříjemné pocity úplně vymizely, paráda! ?

Gurun
Gurun napsal 01.08.20 v 20:13 10b.

Hodně zajímavá recenze! Líbí se mi ta otevřenost, upřímnost a taky osvěta. Opravdu moc hezkým stylem napsané. Jelikož jsem kousek od UH, tak se budu dívat, zda Tě uvidím, jak Ti to jde v praxi.

LuckyLoser
LuckyLoser napsal 01.08.20 v 19:25 10b.

Nakonec budeš ty poryvy milovat, bo je to změna. Motorka pěkná a hlavně se uvolni, jed tělem jako by se nic nedělo a naplno zapni hlavu. Kolama dolů.

Páčkalíny
Páčkalíny napsal 01.08.20 v 19:13 10b.

Udělal jsi tady hodně pro osvětu!
Kamarád po A. ve 40 koupil GS1200 funglovku. Od tý doby 2 bouračky, zlomená noha, ruka... . Jednou měnili dokonce motor, Bo ho urazil. Fakt paráda . Tvůj postup je příkladný. Stojí to investice, lepší ale než aby rodina předčasně investovala do funusu. Rozum ať zvítězí nad vášní a lehkovážností!
Krásná "akorát" Hondice"!!!

sunwukung
sunwukung napsal 01.08.20 v 16:14 9b.

s tim vetrem - zaklad je uvolnit se a nebojovat s tim, pri tuhejch rukach a zadech se kazdej poryv prenese rovnou do motorky

Kulinek napsal 31.07.20 v 19:48

VB79, díky za komentář jak píšeš, zvykám si a jednou určitě přijde i cestovní na delší výlety. Teď hlavně jezdit a zvykat si

VB79
VB79 napsal 31.07.20 v 19:13 9b.

Ahoj, já jsem udělal podobný ¨šílený¨ krok jako ty, ale je to už skoro 5 let. Skupinu A už mám od 19ti let ale svojí první motorku jsem si koupil až ve 36ti letech a hned Hondu Hornet CB600F, taky jsem se nejdřív bál a musel jsem si zvyknout a jak píšeš ustálená rychlost kolem 90 km/h nejdřív byl trošku problém, pak jsem si trochu přisedl a bylo to v poho. Teď už mám druhou motorku Yamahu super tenere a ta je daleko lepší na delší trasy, první moto byla na naučení. A tvoje rozhodnutí udělat si i pár kurzů bezpečné jízdy v nějaké motoškole ti můžu jen doporučit, je to dobrá investice a bude se ti pak lépe jezdit a budeš umět i lépe ovládat svůj stroj. Tak kolama dolů a hodně šťastných kilometrů.

Kulinek napsal 31.07.20 v 14:00

Děkuji všem za přání. Ale zeptám se na jednu věc, která mi vyloženě nesedí a to je vítr. Když jezdím po cestách typu obchvat, kde se nedá jet méně než 90-100 km/h, jinak by mě ostatní sežrali, dost mě ty poryvy znervózňují a jízdu si vyloženě neužívám. 80 km/h je pohůdka, ale nechci zdržovat, když to osolím je to pohoda ve smyslu zrychlování, ale jet ustáleně 90-100 se mnou různě cloumá vítr a je to pro mne nepříjemné... Byly takové také vaše pocity z počátku, je to jen o té nevyježděnosti? Díky

felix001
felix001 napsal 30.07.20 v 19:37 10b.

ras62
ras62 napsal 30.07.20 v 16:33 10b.

Skvělej výběr, až ji zajedeš, budeš mít v přilbě hubu jak rohlík . Tak dej bacha, a hlavně KOLAMA DOLŮ!!!

Quad
Quad napsal 30.07.20 v 16:12 10b.

Parádní motorka, trochu jí kazí ten zadní držák SPZ, ale to je dá taky řešit. Těším se na dojmy z motodromu.

jawatar
jawatar napsal 30.07.20 v 16:05 10b.

Hezky napsané!Super stroj!

Din00
Din00 napsal 30.07.20 v 15:25 10b.

dost se v tom vidím, naštěstí jsem nečekal tak dlouho