renocar_srpen

KTM 790 Adventure R (2020)

Vlastník Vo1c3k
Vloženo 29.7.2020
Aktualizováno 3.8.2020

Parádní univerzální stroj, který se nezalekne žádného podkladu pod koly.

Motorka koupena od FIRMA:TOROLA racing (Frýdek-Místek)

Yamaha Tenere 700: Pád na půjčené Tenere 700 na dovolené (s přítelkyni za sebou), tím pádem mi nebyla dovolena. ?
BMW F 850 GS Adventure: důvod neuveden

První dojmy - První jízda splnila přesně to co jsem od motorky očekával. Vzpřímený posed, příjemná jízdní pozice. Během zajíždění samozřejmě jezdec nepozná, a ani nemůže využít potenciál motorky. To vše se ovšem mění po překročení 1000km a 1. návštěvy servisu.

Doplňky na motorce - Chybějící kousek krytu motoru - domácí výroba z leteckého duralu.

Vybíral jsem v podstatě mezi KTM, Tenere 700, a F850GS. KTM mě nejvíc uchvátila svým agresivním vzhledem, nejvyšším výkonem, kvalitním podvozkem a skvělou schopností průjezdu jakýmkoliv terénem (podle schopnosti jezdce..). Podruhé mě překvapila svým parádním chováním na silnici (teda pokud se tak našim silnicím dá říct, spíš to je tankodrom a tam je KTM jako doma!). Po zajetí jsme hned absolvovali cestu po okreskách do Chorvatska. Motorka přesně splnila mé očekávání. Čekal jsem že bude poměrně nepohodlná, ale oproti R6 je to jako v peřince. Zatím jsme ve dvojko ujeli nejvíce 700km za den (po okreskách, bez offroadu) a dalo se to. Super offroad, který obstojně zvládne i dovču ve dvou po silnici.

Hunyady
Hunyady napsal 29.07.20 v 22:30 10b.

Krásná, ať Ti dělá jen radost .

vencysta
vencysta napsal 29.07.20 v 21:19 10b.

Parádní stroj

Pedl
Pedl napsal 29.07.20 v 19:23 10b.

Super